Obserwuj w Google News

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z porodówki. Zdradził, jakie imię nadał synkowi. "Bardzo dziękujemy" [FOTO]

2 min. czytania
20.09.2022 13:26

Krzysztof Ibisz po raz trzeci powitał na świecie syna, to pierwsze dziecko prezentera i Joanny Ibisz. W mediach społecznościowych gwiazdor opublikował zdjęcie z porodówki i zdradził oryginalne imię chłopca.

Krzysztof Ibisz
fot. screen: Instagram @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem. Prezenter i jego żona, Joanna Ibisz, powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Rodzina prowadzącego " Tańca z gwiazdami" powiększyła się o kolejnego syna. Dwóch pozostałych chłopców to owoce poprzednich małżeństw. Radosną nowiną Ibisz podzielił się z fanami w czwartym odcinku tanecznego show, teraz opublikował informację także w mediach społecznościowych. Pokazał wzruszające zdjęcia z porodówki i zdradził imię pociechy.

Redakcja poleca

Krzysztof Ibisz zdradził imię trzeciego syna. Prezenter pokazał urocze zdjęcia z synkiem

Na profilu Krzysztofa Ibisza na Instagramie pojawił się post, w którym prezenter oficjalnie poinformował, że doczekał się trzeciego dziecka. Razem z żoną postanowili nadać chłopcu imię Borys.

- 18.09.2022 r. przyszedł na świat nasz synek, Borys Ibisz. Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy. Naszym kochanym rodzicom. Dr Marcie Szajnik dziękujemy za uważne prowadzenie ciąży, Julicie Księżyckiej za wszystkie cenne rady i opiekę przed porodem, kochanej położnej Kasi Kleczkowskiej za nieocenioną pomoc w tym pięknym i trudnym momencie, którego nie da się opisać słowami. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Centrum Porodów Naturalnych to wspaniałe miejsce dla Kobiet, które rodzą siłami natury. Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z Was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie - poinformował Ibisz.

Pod postem Ibisza, który opublikował urocze zdjęcie siebie i żony tulących nowo narodzone dziecko, zaroiło się od gratulacji.

- Gratulacje ogromne, zdrówka dla całej rodzinki.

- Dużo zdrówka dla Maluszka i dla Was.

- Jeszcze raz gratulacje dla was kochani. Witaj na świecie, Borys - czytamy.

My oczywiście przyłączamy się do gratulacji i najlepszych życzeń dla rodziców i maleństwa.