Obserwuj w Google News

Klaudia Halejcio zdradziła, jak nazwie córkę. Zainspirowała się lekturą z dzieciństwa?

2 min. czytania
12.04.2021 15:56
Zareaguj Reakcja

Klaudia Halejcio niebawem po raz pierwszy zostanie mamą wyczekanej córeczki. Gwiazda ma już wybrane imię dla swojej pociechy. Trzeba przyznać, że jest dość oryginalne.

Klaudia Haljejcio
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar niebawem zostaną rodzicami wyczekanej córeczki. Klaudia jakiś czas temu pisała, że bycie mamą jest jej największym marzeniem. Aktorka regularnie publikuje ciążowe fotografie na Instagramie, wzbudzając przy tym zachwyt fanek. Jakiś czas temu pisała, że nie ma pomysłu na imię dla swojej pociechy, a o pomoc poprosiła fanów.

Redakcja poleca

Klaudia Halejcio zdradziła, jak nazwie córkę. Zainspirowała się lekturą z dzieciństwa?

"Podpowiedzcie! Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska? Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne? Czy znaczenie imienia ma znaczenie? Aaaa.. naprawdę nie wiem!" - pisała Halejcio. Mimo wielu podpowiedzi internautów gwiazda nie zdecydowała się na żadną z propozycji.

Ostatecznie wybrała zupełnie inne imię, najwyraźniej inspirując się lekturą z dzieciństwa - "W pustyni i w puszczy". W rozmowie z serwisem Party.pl zdradziła, że nazwie córeczkę imieniem Nel, po bohaterce powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy", Nel Rawlison.

"W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel" - powiedziała aktorka. Gwiazda zdradziła też, że jeśli kiedyś przywitałaby na świecie synka, będzie nazywać się Staś.Trzeba przyznać, że byłby bardzo ciekawy duet.