Zamknij

Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada śmierć Putina? Szokująca wizja. "Broń biologiczna, Polskę czeka kryzys"

Maciej Friedrich
14.03.2022 16:26

Wojciech Glanc podzielił się swoimi kolejnymi wizjami. Polski jasnowidz przewidział między innymi kryzys w naszym kraju i śmierć Władimira Putina. Ostrzegł także przed bronią biologiczną, która może zostać użyta w Ukrainie.

Jasnowidz Wojciech Glanc
fot. screen: YouTube

Przepowiednie jasnowidzów są w naszym kraju coraz bardziej popularne. Polacy w obliczu wydarzeń wpływających na losy świata chcą wiedzieć, co przyniesie przyszłość, żeby móc się odpowiednio przygotować. Stąd ogromne zainteresowanie wizjami osób, które chwalą się swoimi umiejętnościami zaglądania w przyszłość. Nie dziwi więc popularność między innymi Krzysztofa Jackowskiego i Wojciecha Glanca, którzy regularnie dzielą się z fanami swoimi wizjami i przemyśleniami za pośrednictwem mediów społecznościowych i nagrań publikowanych w serwisie YouTube. Nie jest tajemnicą, że obecnie skupiają się na najważniejszym wydarzeniu na świecie, jakim jest brutalna agresja Rosji na Ukrainę.

Jasnowidz Wojciech Glanc posiada grono oddanych wielbicieli, którzy z zainteresowaniem śledzą jego wypowiedzi. Zwłaszcza że ten miał przepowiedzieć między innymi wybuch pandemii koronawirusa i konflikt zbrojny, w który miała zaangażować się Rosja. W najnowszym filmie Glanc poruszył wątki związane nie tylko z wojną, ale także uchodźcami, którzy znajdują schronienie w naszym kraju. Jasnowidz przybliżył także datę rzekomej śmierci Władimira Putina. Niestety, słowa o broni biologicznej i kryzysie w naszym kraju nie napawają pozytywnie.

Krzysztof Jackowski
5 Zobacz galerię
fot. Bartosz Krupa/East News

Wojciech Glanc przewidział śmierć Putina? Jasnowidz o wojnie i kryzysie w Polsce

Wojciech Glanc nie przekazał najlepszych wieści dotyczących trwającej agresji Rosji na Ukrainę. W swoich wizjach jasnowidz zobaczył między innymi nowy typ broni, który ma zostać użyty za naszymi granicami. Uważa także, że może zostać wykorzystana broń biologiczna.

- To przeczucie niestety mam już od dłuższego czasu (…) widzę padających na ziemię ludzi jakby bez przyczyny. I pojawia się jakiś dziwny dźwięk o bardzo wysokim tonie, który zabija, albo przynajmniej paraliżuje (...) Widzę jakiś pojazd, z jakimiś dziwnymi urządzeniami i to takie niepozorny (…) rodzaj jakiejś broni, o której jeszcze nie słyszeliśmy (…) to działa bardzo lokalnie i bardzo precyzyjnie. Po prostu na pewno usłyszymy o tym, że użyto jakiejś nowej broni (…) nie mówimy tu o czołgu, nie mówimy o rakiecie. Lokalnie zostanie użyta też jakaś broń biologiczna - przepowiada.

Glanc zobaczył także Władimira Putina, który znajduje się w złym stanie. Jego zdaniem rosyjski przywódca może zniknąć, prawdopodobnie nawet umrzeć, latem, a jego miejsce zajmie ktoś z jego bliskich. Miałoby to oznaczać, że rosyjscy żołnierze złożą broń.

- Widzę Putina kiwającego głową (…) Ja go w tej chwili widzę wycieńczonego, zgarbionego, złamanego. Pojawia się liczba 90 i widzę tych rosyjskich żołnierzy poddających się (…) Ale jest ciepło, lato (…) Ktoś z bliskich Putina przejmie władzę - słyszymy.

Jasnowidz nie ma także dobrych wiadomości dotyczących naszego kraju. W wizjach pojawił się kryzys związany z głodem, a uchodźców, których obecnie tak ciepło przyjmują Polacy, może czekać ciężki okres.

- Poczekajcie, aż w Polsce pojawi się pięć milionów uchodźców (...)Za przestępczą, powiedziałbym, działalność władz, obrywać będą ci zwykli ludzie, którzy potrzebują pomocy (…) Uważam, że Polskę czeka kryzys, który będzie można nazwać głodem i to już zacznie być odczuwalne w tym roku (…) Agresja na ulicach, będą ataki na ludzi, jakby chcący zlinczować (...) znów stan wyjątkowy prawdopodobnie - ocenił z żalem.

Miejmy nadzieję, że słowa Glanca o zakończeniu wojny i zniknięciu Putina sprawdzą się jak najszybciej.