Zamknij
Krzysztof Jackowski
  • Krzysztof Jackowski przewidział Arabską Wiosnę
  • Jackowski przewidział przemieszania w PiS i wybór nowego premiera
  • Krzysztof Jackowski przewidział wojnę w Syrii i atak na Aleppo
  • 5 Zobacz
fot. Bartosz Krupa/East News

Które przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego okazały się prawdziwe? Istnieje co najmniej pięć wizji, które znalazły potwierdzenie w rzeczywistości i to niemal co do joty.

Krzysztof Jackowski od wielu miesięcy elektryzuje internatową społeczność wizjami tego, co ma nastąpić w najbliższym czasie. Słynny jasnowidz z Człuchowa regularnie dzieli się przepowiedniami na YouTube oraz na łamach tabloidów. Nierzadko mieliśmy okazję przekonać się, że obrazy, które ujrzał w myślach, prędzej czy później znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Krzysztof Jackowski: sprawdzone przepowiednie i wizje

Do tej pory Jackowskiemu udało się przewidzieć pandemię koronawirusa i trafnie nakreślić rozwój wydarzeń na polskiej arenie politycznej. Znamienne okazały się także słowa o zamieszkach na ulicach, przez wielu jednoznacznie kojarzone ze Strajkiem Kobiet. Jackowski przekazał również ponurą wizję dla świata, mówił m.in. o zbliżającym się konflikcie zbrojnym oraz trzeszczącej w posadach Wspólnocie Europejskiej. 

Wizje Jackowskiego na temat kolejnej fali pandemii koronawirusa również nie napawają optymizmem. Czy się sprawdzą? Jeśli tak, to człuchowski jasnowidz odnotuje kolejny sukces. Warto wspomnieć, że na koncie ma co najmniej kilka wizji, które okazały się być zgodne z prawdą. W galerii przypominamy 5 najsłynniejszych przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, które sprawdziły się niemal bezbłędnie. 

Krzysztof Jackowski miał wizję o mordercy z Borowców. Zdradził, gdzie może być Jacek Jaworek