Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski o najbliższych miesiącach w Polsce: "Umrze dużo starszych ludzi"

2 min. czytania
07.04.2021 15:19
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi obserwatorami nową wizją. W programie "Wideoprezentacje" zdradził, co czeka Polaków w nadchodzących miesiącach. Niestety, zdaniem jasnowidza Jackowskiego do naszego kraju nadciągają ciemne chmury.

Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Stróżyk/ Reporter/ East News

Krzysztof Jackowski od dawna raczy swoich fanów rozmaitymi przepowiedniami na temat Polski. Choć duża część osób traktuje je z przymrużeniem oka, nie można przejść obok nich obojętnie. Tym razem jasnowidz Jackowski gościł w programie vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje". Podczas rozmowy wydarzyło się coś niezwykłego.

Zobacz też:  Jasnowidz Jackowski przepowiedział to trzy miesiące temu. Tragiczna wizja właśnie się spełnia

Jasnowidz Jackowski o najbliższych miesiącach: "W krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi"

Gdy panowie rozmawiali o polityce, u Jackowskiego dało się słyszeć głos dzwoneczka. Jasnowidz nie potrafił jednak zlokalizować źródła dźwięku. Podkreślił, że to nie jest pierwszy taki przypadek podczas transmisji na żywo. W dalszej części programu przeszedł do samej wizji. Zdaniem jasnowidza Jackowskiego w krótkim czasie zginie sporo starszych osób. Przyczyną śmierci nie będzie jednak koronawirus.

"W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno. [...]" - podkreślił Jackowski.

Jasnowidz Jackowski z Człuchowa zapowiedział też dymisję jednego z polityków. Doprowadzi to do upadku partii rządzącej.

"Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. [...] To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, ze inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. [...] PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi - może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam" - podsumował Krzysztof Jackowski.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego, które się sprawdziły. 5 bezbłędnych wizji jasnowidza z Człuchowa [FOTO]