Obserwuj w Google News

Izabella Scorupco dumna z córki. Julia pozowała dla "Vogue" u boku gwiazdy Hollywood

2 min. czytania
28.04.2021 16:49
Zareaguj Reakcja

Julia Scorupco, córka aktorki Izabelli Scorupco, podobnie jak mama ma szansę podbić Hollywood. Już teraz 24-latka pozuje w towarzystwie największych światowych gwiazd, między innymi nominowanej do Oscara Carey Mulligan.

Izabella Scorupco
fot. Piovanotto Marco/ABACA/Abaca/East News

Izabella Scorupco to polska aktorka, która jako jedna z niewielu zrobiła ogromną karierę nie tylko w Polsce, udało jej się z powodzeniem odnieść sukces w Stanach Zjednoczonych. W 1995 roku zagrała u boku Pierce'a Brosnana w "Golden Eye", jednym z kultowych filmów o przygodach agenta 007. Zostanie "dziewczyną Bonda" to w międzynarodowym środowisku aktorskim niemałe wyróżnienie. Przypomnijmy także, że Izabella zagrała także w wielu innych produkcjach, w tym w "Granicach wytrzymałości" z Chrisem O'Donellem i "Władcach ognia" z Christianem Balem. Polscy widzowie pokochali ją jako Helenę z "Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana. Scorupco doskonale poradziła sobie także jako modelka, współpracując z takimi markami jak Oriflame czy Tiffany & Co.

Prywatnie polska gwiazda od 2019 roku jest żoną biznesmena Karla Rosengrena. Wcześniej była w związkach małżeńskich z Jacobem Martinem i Mariuszem Czerkawskim. Owocem związku z polskim hokeistą jest córka Julia. 24-latka zdecydowanie odziedziczyła urodę po mamie, jednak nie zdecydowała się na karierę aktorską czy podbijanie wybiegów. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie w Berkeley. Niewykluczone jednak, że jej medialna kariera nabierze rozpędu, już teraz możemy oglądać ją u boku największych gwiazd Hollywood.

Redakcja poleca

Julia Scorpuco u boku gwiazdy Hollywood. Córka Izabelli Scorupco pozowała dla "Vogue"

Julia Scorupco najwyraźniej jest doskonale znana w środowisku mody i filmu. Świadczyć może o tym zdjęcie, na którym córka Izabelli pozuje obok Carey Mulligan, aktorki nominowanej do statuetki Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, która rywalizację przegrała z doskonałą Frances McDormand. Gwiazda pozowała dla amerykańskiego "Vogue", a na jednej z fotografii widzimy także młodą Scorupco. Julia postanowiła pochwalić się fotografią w mediach społecznościowych, podpisując ją "dream team".

Kto wie, być może 24-latka odziedziczyła nie tylko urodę i niebawem zobaczymy ją na wybiegu, podczas sesji zdjęciowej lub na planie filmowej produkcji. Z pewnością warto śledzić karierę córki jednej z największych polskich gwiazd.