Obserwuj w Google News

Hayley Hasselhoff modelką Playboya. Córka Davida Hasselhoffa pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
16.04.2021 16:45
Zareaguj Reakcja

Hayley Hasselhoff została modelką Playboya. 28-letnia córka Davida Hasselhoffa dumnie pokazała na Instagramie okładkowe zdjęcie oraz kilka ujęć z sesji zdjęciowej  popularnego magazynu dla panów. Latorośl aktora została pierwszą modelką plus size na europejskiej okładce Playboya.

Hayley Hasselhoff
fot. Rex Features/East News

Hayley Hasselhoff może mieć powody do dumy. 28-letnia córka aktora "Słonecznego patrolu" została pierwszą modelką plus size na okładce europejskiego Playboya. Hayley opublikowała na Instagramie okładkowe zdjęcie oraz kilka ujęć ze zmysłowej sesji zdjęciowej. To nie lada przełom w tego typu prasie, gdyż do tej pory swoje wdzięki prezentowały najczęściej kobiety o szczupłych i wysportowanych ciałach.

Zobacz też: S łoneczny patrol: Yasmine Bleeth zmieniła się nie do poznania. Jak wygląda gwiazda serialu?

Hayley Hasselhoff modelką Playboya. Córka Davida Hasselhoffa pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

"Mam zasHayley Hasselhoff modelką Playboya. Córka Davida Hasselhoffa pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]zczyt być pierwszą modelką z krągłościami na europejskiej okładce Playboya. Jestem oszołomiona emocjami, które ta okładka za sobą niesie i jej wielką rolą w dodawaniu sił kobietom. Chcę wykorzystać tę okazję, by powiedzieć, że masz siłę, aby kochać swoje ciało bez wahań związanych ze społecznymi kanonami piękna" - napisała Hayley.

Na okładce magazynu Hayley pozuje w czerwonym szlafroku odsłaniającym jej krągłe kształty. Seksapilu dodaje Hayley czerwona szminka na ustach i kobieca fryzura. Na kolejnych kadrach widzimy Hailey w czarnej koronkowej bieliźnie i pończochach.

Córka aktora pod fotografiami z sesji zdjęciowej zebrała mnóstwo komplementów i ciepłych słów. Fani chwalili również twórców pisma za zmianę w podejściu do kobiecego kanonu.