Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pochwalił się związkiem córki. "Nie zrób jej krzywdy" [FOTO]

1 min. czytania
20.04.2021 12:13
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski jest spełnionym mężem i ojcem. Gwiazdor "Ich Troje" pochwalił się właśnie związkiem swojej córki 17-letniej Fabienne. Dumny ojciec trzyma kciuki za młodych i życzy im dużo szczęścia.

Michał Wiśniewski
fot. Beata Zawadzka/ East News

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty został mężem i ojcem. Gwiazdor Ich Troje ma świetny kontakt ze wszystkimi swoimi dziećmi i mocno trzyma za nie kciuki. Niedawno pokazał na Instagramie całuśne zdjęcie swojej córki Fabienne i jej chłopaka. 17-letnia Fabienne przeżywa obecnie pierwszą miłość, a dumny tato bardzo kibicuje jej związkowi.

Zobacz też: Michał Wiśniewski pokazał romantyczne zdjęcie z żoną. Świętują rocznicę ślubu [FOTO]

Michał Wiśniewski pochwalił się związkiem córki. "Nie zrób jej krzywdy" [FOTO]

"Zawsze myślałem, że będę reagował na związek córki co najmniej z dystansem, ale kiedy widzę, jak on ją szanuje, to podaje mu rękę i składam z nim klocki. Tak to sobie wymarzyłem" - pisze Michał. Wiśniewski, który sam ma za sobą wiele związków, przestrzega młodych zakochanych.

"Długa i kręta droga przed Wami! Powodzenia. Jestem z Was dumny" - napisał. Lider Ich Troje dodał też kilka znaczących hasztagów. Wśród nich jest "pierwsza miłość" oraz "nie zrób jej krzywdy".

W komentarzach fani pochwalili gwiazdora za to, że tak mocno wspiera swoich dzieci w ich wyborach i kibicuje im. Warto dodać, że 17-letnia Fabienne jest owocem miłości Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET