Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska pokazała zdjęcia z baby shower. Potwierdziła płeć dziecka [FOTO]

2 min. czytania
22.04.2021 11:01
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska jest w ciąży i niedługo urodzi pierwsze dziecko. Prezenterka "Pytania na śniadanie" pochwaliła się zdjęciami z baby shower, które wyprawiły jej koleżanki. Jakiej płci jest dziecko Idy Nowakowskiej?

Ida Nowakowska
fot. VIPHOTO/East News

Ida Nowakowska jest na finiszu ciąży. Gwiazda "Pytania na śniadanie" i "Dance Dance Dance" spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Jackiem Herdonem. Radosne wieści prezenterka przekazała oficjalnie 26 stycznia w wydaniu śniadaniówki. Poinformowała wówczas, że jest w szóstym miesiącu ciąży.

Do rozwiązania zostało niewiele czasu. Ida stara się upamiętnić ostatnie chwile z brzuszkiem, publikując kolejne sesje ciążowe. 30-letnia gwiazda TVP długo starała się o dziecko. W wywiadzie dla magazynu "Uroda życia" przyznała, że w tej sprawie poddaje się woli Boga i cierpliwie czeka na jego łaskę. 

Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś - powiedziała.

Ida Nowakowska wspomina śmierć ojca. Przeżyła kryzys wiary: "Dlaczego Bóg na to pozwolił?"

Ida Nowakowska opublikowała zdjęcia z baby shower

Płeć dziecka Idy Nowakowskiej jest już znana. Tancerka zdradziła niedawno, że oczkuje syna. Informacja potwierdziła się na baby shower wyprawionym przez koleżanki Idy. Gwiazda "Pytania na śniadanie" nie kryła zaskoczenia, gdy zobaczyła stół pełen łakoci oraz balony i girlandy w błękitnym kolorze. 

Takie wspaniałe przyjęcie, taka przepiękna niespodzianka! - zachwycała się na Instastory i podkreśliła, że wkrótce powita na świecie chłopca. 

Nie zabrakło także zdjęć przyszłej mamy. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Ida Nowakowska urodzi już w maju. 

Ida Nowakowska odlicza dni do porodu. Pokazała zdjęcia z ciążowej sesji [FOTO]

3
fot. Instastory:@idavictoria
1
fot. Instastory:@idavictoria
2
fot. Instastory:@idavictoria
4
fot. Instastory:@idavictoria