Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska odlicza dni do porodu. Pokazała zdjęcia z ciążowej sesji [FOTO]

2 min. czytania
20.04.2021 11:53
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej, a jej efekty zaprezentowała na Instagramie. Gwiazda TVP jest w zaawansowanej ciąży i już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Ida Nowakowska kilka miesięcy temu w programie śniadaniowym ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda Telewizji Polskiej już wcześniej otwarcie mówiła, że jej największym marzeniem jest założenie rodziny. Podczas wywiadów podkreślała rolę religii w swoim życiu. Prowadząca "Pytania na śniadanie" długo starała się o potomstwo, jednak wierzyła, że Bóg przygotował dla niej jakiś plan.

- Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś [...] Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo - mówiła.

Zobacz także:  Ida Nowakowska w roli zakonnicy. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zagrała w filmie [FOTO]

Ida Nowakowska odsłoniła ciążowy brzuch [FOTO]

Nic dziwnego, że od kilku miesięcy prezenterka TVP promienieje z radości. Ida Nowakowska długo ukrywała ciążę - do szóstego miesiąca jej brzuch był bardzo mały. Teraz jednak jest już wyraźnie zaokrąglony i widoczny. Gwiazda postanowiła uwiecznić szczęśliwy czas na wyjątkowej sesji zdjęciowej.

- Taki piękny czas... Jestem wdzięczna za każdy moment i za tyle wsparcia, które od Was dostaję... - napisała.

Ida Nowakowska spodziewa się chłopca, który ma przyjść na świat w maju. Do porodu zostało więc niewiele czasu.

Podoba wam się efekt sesji zdjęciowej?