Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska na zdjęciach z Agatą Dudą. Wystąpiła z pierwszą damą. "Ma chody teraz" [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.06.2022 16:48

Nie jest tajemnicą, że Ida Nowakowska uważana jest za jedną z gwiazd TVP. Prezenterka pochwaliła się w sieci nagraniem, na którym pozuje z Agatą Dudą. Zdradziła, dlaczego znalazła się na jednej imprezie z żoną prezydenta Andrzeja Dudy.

Agata Duda / Ida Nowakowska
fot. screen: YouTube: Prezydent.pl / tvnpl

Ida Nowakowska karierę rozpoczynała jako aktorka oraz tancerka i mogła pochwalić się wieloma sukcesami. Jako solistka warszawskiego Teatru Roma i aktorka Studio Buffo wystąpiła w takich kultowych musicalach jak "Koty" czy "Metro", zatańczyła nawet na deskach słynnego Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Występowała w zagranicznych produkcjach filmowych, mogliśmy zobaczyć ją między innymi w "Out of Reach" ze Stevenem Seagalem. Była jurorką amerykańskiego talent show "The World's Best" oraz 9. edycji "You Can Dance".

Od 2018 roku Ida robi karierę w Telewizji Polskiej i uważana jest za jedną z największych gwiazd stacji. Od 2019 możemy oglądać ją między innymi w "Pytanie na śniadanie", rok później została gospodynią "Ameryka da się lubić" i "You Can Dance Nowa Generacja". Zdaniem wielu osób Nowakowska doskonale odnalazła się w publicznej stacji jako patriotka otwarcie i często podkreślająca swoją religijność. Choć wielokrotnie pod jej adresem padały słowa krytyki, jak w przypadku zarzucania jej "patriotycznej ustawki" w Dniu Flagi, czy krytyki po występie podczas Konkursu Eurowizji, Ida nie musi się martwić o zawodową pozycję. Może o tym świadczyć fakt, że została zaproszona do poprowadzenia imprezy, na której fotografowała się z żoną prezydenta Andrzeja Dudy, Agatą Kornhauser-Dudą

ZOBACZ TAKŻE:  Najbardziej zaskakujące paski TVP [GALERIA]

Redakcja poleca

Ida Nowakowska pozuje z Agatą Dudą. Gwiazda TVP poprowadziła imprezę z udziałem żony prezydenta

Na profilu Idy Nowakowskiej na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widzimy gwiazdę TVP pozującą u boku pierwszej damy. Okazuje się, że prezenterka prowadziła imprezę, w której udział brała Agata Duda.

- Miałam przyjemność poprowadzić wyjątkową uroczystość – II edycję Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. To była ogromna przyjemność poznać 16 wspaniałych Kół Gospodyń Wiejskich. Jestem pod wrażeniem ich działalności, zaangażowania i oddania sprawom ich Małych Ojczyzn, podtrzymywania lokalnych tradycji i zwyczajów, patriotyzmu i wszystkiego, co robią, aby polska wieś się rozwijała. Gospodarzem miejsca był Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Wydarzenie wzbogacił przepiękny, specjalnie przygotowany koncert artystów Zespołu „Mazowsze” na czele z maestro Jackiem Bonieckim. Uroczystość wsparła również Fundacja Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA. - poinformowała prowadząca "Pytanie na śniadanie".

Fani Idy nie szczędzili jej komplementów, w sieci znalazły się jednak także złośliwe głosy, które sugerowały, że Nowakowska ma "chody".

- Dostanie może i "Wiadomości", ma chody teraz.

- Ta Ida obok Rozenkowej to najbardziej irytująca baba show-biznesu.

- Dwie radosne pisiorki bawią się za hajs podatników. Obrzydliwe - czytamy w komentarzach.