,

Daniel Martyniuk bierze ślub z byłą? Danuta szczerze: "Myślę, że to ta jedyna"

10.10.2022 13:08

Daniel Martyniuk po rozwodzie związał się z byłą partnerką Faustyną i jak głoszą plotki, nie wyklucza ślubu. O komentarz została poproszona Danuta Martyniuk. Czyżby niepokorny syn Zenka miał ponownie stanąć na ślubnym kobiercu? 

Danuta Martyniuk
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Daniel Martyniuk w 2020 roku formalnie zakończył niespełna dwuletnie małżeństwo z Eweliną, matką swojej córki Laury, i ponownie związał się ze swoją dawną sympatią, Faustyną. Dziewczyna najwyraźniej wybaczyła mu problemy z prawem, bo od pewnego czasu w mediach huczy o wielkiej miłości pary, a nawet zaręczynach i planowanym ślubie. 

Zenek Martyniuk także cieszy się, że synowi wreszcie się poukładało, lecz jak zaznacza, tym razem nie zamierza finansować wesela 33-letniego potomka. 

Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Zenek, który w ślub Daniela z Eweliną miał podobno "wtopić" kilkaset tysięcy złotych.    

Daniel Martyniuk weźmie ślub? Żona Zenka o Faustynie

Daniel i Faustyna na razie nie chcą zwierzać się ze swoich planów. Danuta Martyniuk także nie wie jeszcze, jak potoczą się losy syna, ale intuicja podpowiada jej, że Daniel wreszcie trafił na "tę jedyną".

Ja ją poznałam bardzo dawno temu. Nie wiem, ile lat już minęło. Myślę, że to ta jedyna. Syn już niestety ma swoje lata. Trzymamy za niego kciuki - podsumowała związek syna w rozmowie z JastrząbPost.

Zapytana o to, czy Daniel i Faustyna wkrótce wezmą ślub, odparła, że nic jej o tym nie wiadomo. Czas pokaże - podkreśliła. 

Przypomnijmy, że żona Zenka nie zawsze miło wypowiadała się o nowej synowej. Jeszcze dwa lata temu w jednym z wywiadów stwierdziła, że Faustyna "zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło". Nie chciała mieć z partnerką syna nic wspólnego, z kolei o Ewelinie mówiła "anioł, nie dziewczyna" i podkreślała, że kocha ją jak własną córkę.

Niestety Martyniukom nie pozostało nic innego jak zaakceptować wybór syna. W czerwcu tego roku Daniel pojawił się z Faustyną na weselu chrześniaka Danuty, oficjalnie przedstawiając ją jako swoją wybrankę. 
 

loader
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Logo radiozet Dzieje się