Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pierwszy raz o ciąży Poli. Opowiedział o tym, co jest najtrudniejsze

2 min. czytania
05.10.2022 15:40
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski po raz pierwszy skomentował kolejną ciążę Poli. Małżonkowie powitają na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Jak się z tym czuje gwiazdor "Ich Troje"?

Wiśniewscy
fot. Instagram/@wisniewska_pola/screen

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska będą mieli kolejne dziecko, o czym poinformowali w mediach społecznościowych. Żona czerwonowłosego piosenkarza pokazała na Instagramie zdjęcie dodatniego testu ciążowego. Teraz głos na temat ciąży Poli zabrał Wiśniewski, oczekujący na szczęśliwe narodziny swojego szóstego już dziecka.

Zobacz także: Dietetyk miażdży wypowiedź Dody z „12 kroków do miłości”. „Powinniśmy czuć się winni”

Michał Wiśniewski pierwszy raz komentuje kolejną ciążę Poli

W rozmowie z cozatydzientvn.pl gwiazdor przyznał, że czuje się świetnie z myślą o tym, że ich rodzina się powiększy. Zdradził też, jaka była reakcja starszych dzieci.

Czuję się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy – wyznał.

Wiśniewski dodał także, że ciąża była planowana, a także zdradził, jak czuje się jego żona. Z żartem zauważył, że pierwszy trymestr jest trudny głównie dla niego.

Redakcja poleca

Pola czuje się dobrze, świetnie. Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża - wyznał żartobliwie – stwierdził.

Zdradził także, jak na wieść zareagowały ich dzieci.

Falco nie zdaje sobie jeszcze z tego za bardzo sprawy, starsze dzieci natomiast nam gratulują. Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha – podsumował piosenkarz.

I rzeczywiście, nie sposób zaprzeczyć jego słowom, bo Michał i Pola razem mają dużą gromadkę dzieci: poza Falco, będącym owocem związku z Wiśniewskim, jego żona ma czwórkę dzieci. Podobnie gwiazdor "Ich Troje". Zarówno dla niego, jak i jego żony, kolejny potomek będzie już szóstym.

Część dzieci z poprzednich związków Michała i Poli jest już pełnoletnia, jednak wiadomo, że utrzymują bardzo bliskie relacje. I tego trzeba im pogratulować.