Obserwuj w Google News

Kurzajewski atakuje byłą żonę: "Nie pozwolę, by raniła mnie i bliskie mi osoby"

2 min. czytania
10.10.2022 11:40
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek 7 października postanowili ujawnić światu długo skrywaną tajemnicę – łączy ich miłość i potwierdzili swój związek. Paulina Smaszcz, była żona prezentera, już wcześniej wygadała się, że aktorka poleciała do Izraela z nowym ukochanym. Maciejowi Kurzajewskiemu nie spodobały się złośliwości i skierował kilka słów do byłej partnerki.

Maciej Kurzajewski Paulina Smaszcz
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek według tabloidów mieli od dłuższego czasu ze sobą romansować, co mógł podejrzewać Marcin Hakiel. Para miała ujawnić swój związek w sylwestra, jednak Paulina Smaszcz mocno pokrzyżowała plany swoim ostrym komentarzem. Maciej Kurzajewski nie godzi się, aby atakowała jego i bliskie mu osoby. Napisał też o wprowadzaniu w błąd opinii publicznej.

Zobacz także: Smaszcz o zdradach Cichopek i Kurzajewskiego. Ich romans trwa już kilka lat?

Maciej Kurzajewski odpowiada na atak byłej żony

W internecie zawrzało, kiedy Kasia Cichopek wrzuciła zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim i napisała: „Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... MIŁOŚĆ. Pozdrawiamy z Izraela”. Prezenter z kolei napisał: „Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!”.

Wcześniej Paulina Smaszcz zamieściła pod urodzinowym zdjęciem Kasi Cichopek życzenia pełne ironii i uderzające w Macieja Kurzajewskiego. Komentarz później zniknął.

- Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał Cię do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! Kasiu, zapytaj Macieja Kurzajewskiego, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – mogliśmy przeczytać.

Redakcja poleca

Maciej Kurzajewski widocznie zdenerwował się nie na żarty i postanowił odnieść się do słów wściekłej byłej żony. Wyjątkowo zabrał głos i stanął w obronie Kasi Cichopek.

- Nigdy nie komentowałem relacji z moją byłą żoną ani tego, co działo się wewnątrz rodziny. Nadal nie zamierzam tego robić, ale też nie pozwolę, by moja była żona, z którą, przypominam, rozwiodłem się przed trzema laty, swoimi wypowiedziami celowo wprowadzała w błąd opinię publiczną, i tym samym raniła mnie i bliskie mi osoby – napisał Maciej Kurzajewski na Instagramie.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS