Obserwuj w Google News

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona po raz kolejny? Jest oświadczenie stacji TTV

2 min. czytania
30.05.2022 16:46
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Aktorka w dalszym ciągu postrzegana jest przez pryzmat feralnego wpisu dotyczącego Straży Granicznej. Teraz media donoszą, że po raz kolejny straciła pracę. Jaka jest prawda?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan jesienią zeszłego roku opublikowała na Instagramie post skierowany do Straży Granicznej. Służbistów nazwała m.in. „maszynami bez mózgu” oraz „mordercami”. Wybuchła niemała afera, która poskutkowała zwolnieniem aktorki z TVP przez samego Jacka Kurskiego. Niedawno gwiazda usłyszała już czysto prokuratorskie zarzuty o zniesławienie Straży Granicznej. Głośno jest również o jej ostatecznym zwolnieniu z sieci Play, co jest tłumaczone wymogami „nowego podejścia i formatu komunikacji z klientami”.

- Nie przyznałam się do winy. Złożyłam szczegółowe wyjaśnienia, wskazując na kontekst mojego wpisu na Instagramie z 4 listopada 2021 roku, który był naturalną reakcją na tragedię uchodźców na granicy - kobiet i dzieci. [...] liczę, że postępowanie zostanie szybko umorzonepisała Barbara Kurdej-Szatan w oficjalnym oświadczeniu.

Zobacz także:  Barbara Kurdej-Szatan odpowiada TVP Info ws. swojego oświadczenia. Zrobili burzę o jedno sformułowanie

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi jeszcze w TTV?

Jakiś czas później media prześmiewczo pisały, że TTV zdecydowała się „przygarnąć” bezrobotną Barbarę Kurdej-Szatan. Pojawiały się też bezpodstawne pogłoski, że aktorce ktoś załatwił posadę.

Aktorka pojawiła się jako współprowadząca „Projekt Cupid” – można ją było zobaczyć u boku Przemysława Kossakowskiego. Wylała się na nią ogromna krytyka widzów. Teraz okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan nie pojawi się jesienią w show TTV. Zaczęto spekulować, że stacja chce odciąć się od skandalicznej gwiazdy. Nic bardziej mylnego.

Redakcja poleca

- Stacja nie rezygnuje ze współpracy z Basią. Zdecydowaliśmy się na roczną przerwę od formatu, by widzowie i prowadzący mogli trochę odpocząć - poinformowała stacja TTV, cytowała przez portal „Party”.

Na razie można domyślać się, że w „Projekcie Cupid” nie wystąpi Przemysław Kossakowski. Jakiś czas temu ogłosił, że zawiesza telewizyjną karierę i skupia się nad specjalnym ośrodkiem dla osób z niepełnosprawnościami. Czy stacja znajdzie Barbarze Kurdej-Szatan odpowiedniego partnera? Zapewne już wkrótce się okaże.

RadioZET.pl/Party.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS