Zamknij

Antek Królikowski wspomina ojca. Zamieścił zabawne wideo z Pawłem Królikowskim. "Tata najlepszy bajerant"

Judyta Wanicka
27.03.2020 13:05

Antek Królikowski zamieścił wzruszające wspomnienie o zmarłym ojcu, Pawle Królikowskim. Aktor opublikował fragment nagrania "Twoja twarz brzmi znajomo" z tatą w roli jurora. Dziś mija miesiąc od śmierci Pawła Królikowskiego. 

Antek Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antek Królikowski pożegnał ojca dokładnie miesiąc temu. 27 lutego Paweł Królikowski zmarł po długiej walce z chorobą neurologiczną. Aktor stara się spędzać trudny czas razem z mamą i rodzeństwem. Dokładnie miesiąc po śmierci ojca Antek podzielił się z fanami wyjątkowym wspomnieniem o ojcu z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Antek Królikowski wspomina ojca w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Antek Królikowski w czasie żałoby stara się zachować pogodę ducha. W relacji na Instastory zamieścił krótki fragment programu "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym Paweł Królikowski był jurorem. Antka rozbawił filozoficzny komentarz ojca na temat występu jednego z uczestników. 

Kompletnie mnie zaczarowałeś, bo ta gitara, którą zastosowałeś to taki znak zapytania, czy nam się uda to serce nasze tak zharmonizować, żeby nam się chciało szczęśliwie żyć. Pięknie! - mówi w nagraniu Paweł Królikowski. 

Tata najlepszy bajerant - zażartował Antek. 

dddd
fot. Instastory:@antek.krolikowski

Antek Królikowski przejął rolę głowy rodziny 

Najstarszy syn Pawła i Małgorzaty Królikowskich stanął teraz przed niełatwym zadaniem. Po śmierci ojca Antek musi zatroszczyć się o czworo młodszego rodzeństwa. 31-letni aktor od zawsze czuł się odpowiedzialny za młodszych członków rodziny. Przyznaje, że to niełatwa rola, ale do tej pory udawało mu się jej sprostać. 

Zwłaszcza dla najmłodszego brata i sióstr, dużo ode mnie młodszych, zawsze byłem tym starszym, trochę szalonym bratem, który w razie czego wkraczał do akcji. Trudno jest być najstarszym z rodzeństwa: świecić przykładem, wyznaczać pewną drogę, unikać kłopotów. Ostatnio spędzamy razem coraz więcej czasu i bardzo się z tego cieszę - wyznał Antek Królikowski w magazynie "Logo".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o życiu po śmierci męża. "Świat teraz przystopował"

 

RadioZET.pl/jw