Zamknij

Antek Królikowski we wzruszających słowach żegna ojca. "Do zobaczenia Tato"

Patrycja Chudolińska
27.02.2020 15:28

Paweł Królikowski nie żyje. Znany aktor i juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zmarł w czwartek 27 lutego 2020 roku. Wzruszające pożegnanie opublikował jego najstarszy syn, Antoni Królikowski. Fani składają kondolencje rodzinie zmarłego.

Antek Królikowski
fot. Adam Guz/REPORTER

Paweł Królikowski nie żyje

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor trafił do szpitala na oddział neurochirurgii w grudniu 2019 roku przed świętami Bożego Narodzenia. Tragiczną informację o śmierci przekazał "Super Express". Smutną wiadomość potwierdziła także w rozmowie z PAP członkini zarządu Związku Artystów Scen Polskich, Ewa Leśniak. Aktor zmarł 27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat.

Słowa kondolencji i wyrazy współczucia płyną ze wszystkich stron. Przyjaciele i bliscy publikują w sieci emocjonalne wpisy. Teraz Antek Królikowski, syn zmarłego artysty, zamieścił na Instagramie poruszające pożegnanie.

Antek Królikowski pożegnał ojca

Antek Królikowski jako pierwszy ze strony rodziny potwierdził, że Paweł Królikowski zmarł. Syn aktora pokazał zdjęcie swojego taty z młodości. Do fotografii dołączył łamiący serce wpis.

- Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato - napisał.

Fani w komentarzach składają kondolencje. Pocieszające, ciepłe słowa płyną także od znajomych z show-biznesu.

- Pusto i smutno... Nie ma słów - napisała Anna Mucha.

- Najszersze wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny - dodała Paulina Krupińska.

- Dużo siły Antku dla Ciebie, Twojej Mamy i rodzeństwa - przekazała Olga Frycz.

- O nie.... całuję Was mocno i przytulam. Bardzo mi przykro - napisał Borys Szyc.

RadioZET.pl/PCh