Zamknij

Antek Królikowski i Joanna Opozda dostali ślubne życzenia od pary prezydenckiej. "Plurimos annos!"

11.08.2021 13:29

Antoni Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Wśród licznych życzeń i gratulacji znalazł się wpis prezydenta Andrzeja Dudy, który życzył nowożeńcom szczęścia między innymi po łacinie.

Antek Królikowski i Joanna Opozda dostali ślubne życzenia od pary prezydenckiej. "Plurimos annos!"
fot. Hornet/REPORTER/ EAST NEWS

Antoni Królikowski i Joanna Opozda to jedna z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu. Aktor w ostatnich latach zyskał ogromną popularność między innymi dzięki rolom w kontrowersyjnych produkcjach Partyka Vegi, aktorka doskonale znana jest widzom z "Pierwszej miłości" i "Barw szczęścia". Wydawało się, że ich związek to już przeszłość, w grudniu 2020 roku Opozda opublikowała w sieci informację o zakończeniu relacji a Antkiem. Najwyraźniej jednak nie była to dobra decyzja, para szybko wróciła do siebie, a w sobotę, 7 lipca 2021, stanęła przed ołtarzem.

Ślub aktorskiej pary był jednym z najważniejszych wydarzeń minionego weekendu. W kościele św. Wojciecha w Warszawie zakochani powiedzieli sobie "tak", po czym udali się na wesele. W ceremonii udział brała śmietanka polskich artystów i celebrytów, nie zabrakło między innymi Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Tomasza Oświecińskiego. Co więcej, spekuluje się, że już niedługo nowożeńcy ogłoszą, że spodziewają się dziecka. Tymczasem w mediach społecznościowych mogą czytać liczne komentarze z gratulacjami i najlepszymi życzeniami. Między innymi od pary prezydenckiej.

Andrzej Duda złożył ślubne życzenia Antoniemu Królikowskiemu i Joannie Opoździe

Antoni i Joanna z pewnością przywykli do rozgłosu i sympatii fanów, jednak ilość ślubnych życzeń od internautów mogła ich zaskoczyć. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gratulowali im przyjaciele z show-biznesu, ale nie tylko. Najlepsze życzenia na nowej drodze życia złożył małżonkom nawet prezydent Andrzej Duda w imieniu swoim oraz małżonki.

- Gratulujemy Państwu z Agatą. Plurimos annos! [ po łacinie "sto lat" - przyp. red.] Samych szczęśliwych dni! - czytamy.

Życzenia od pary prezydenckiej to z pewnością coś wyjątkowego nawet dla pary celebrytów. My oczywiście także życzymy wszystkiego dobrego.

loader