Zamknij

Joanna Opozda jest w ciąży? Zdumiewające słowa podczas składania przysięgi

09.08.2021 11:02

Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub. Już przed uroczystością w mediach pojawiły się doniesienia o rzekomej ciąży panny młodej. Słowa, które padły podczas składania przysięgi małżeńskiej, tylko podsyciły te plotki. Błogosławiony stan gwiazdy zasugerować miał także ksiądz.

Joanna Opozda
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już po ślubie. Uroczystość miała miejsce o w sobotę po południu, a na ceremonii gościło wiele osób ze świata show-biznesu, w tym m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Joanna Jarmołowicz, Agnieszka Mrozińska czy Tomasz Oświeciński. Nie zabrakło także fotoreporterów, którzy uwiecznili młodą parę na zdjęciach przed kościołem.

Już przed ślubem w mediach pojawiały się plotki o ciąży Joanny Opozdy. Para zdecydowała się pobrać po stosunkowo krótkim i burzliwym związku. Pierwszy raz potwierdzili, że są razem latem 2020 roku, jednak już pod koniec roku doszło do rozstania. Wrócili do siebie po kilku miesiącach. Nic dziwnego, że internauci zaczęli spekulować na temat decyzji o tak szybkim ślubie. Choć ani Joanna Opozda, ani Antek Królikowski nie potwierdzili medialnych doniesień, na uroczystości wydarzyło się coś, co tylko podsyciło plotki.

Zobacz także: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Pochwalili się bajeczną sesję zdjęciową [FOTO]

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka?

Obserwatorzy ślubu Opozdy i Królikowskiego zwrócili uwagę na suknię ślubną panny młodej, która mogła maskować widoczny ciążowy brzuszek. To jednak nie wszystko. Także przysięga małżeńska mogła coś zasugerować. Gdy ksiądz zapytał o to, czy państwo młodzi "z miłością przyjmą i po katolicku wychowają potomstwo", aktor z entuzjazmem odpowiedział: "Tak, właśnie", zamiast standardowego "tak".

Poza tym, jak można usłyszeć na nagraniu z przysięgi, duchowny prowadzący uroczystość wspomniał o "potomstwie, którym Bóg was obdarzył", a nie "obdarzy". Myślicie, że wkrótce aktor i jego żona potwierdzą wiadomość o ciąży?

loader