Zamknij

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Pochwalili się bajeczną sesją zdjęciową [FOTO]

09.08.2021 08:14

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Para powiedziała sobie "tak" w sobotnie popołudnie przed licznym gronem gwiazd show-biznesu. Suknia ślubna Joanny Opozdy zrobiła na gościach ogromne wrażenie. Królikowscy pochwalili się już zdjęciami z sesji ślubnej. Zobaczcie, jak Antek i Asia prezentowali się w dniu swojego wesela!

Joanna Opozda i Antek Królikowski - ślub
fot. Pawel Wodzynski/East News

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy był najważniejszym wydarzeniem minionego weekendu. Aktorska para skrywała swoje plany od dłuższego czasu, aż w końcu w sobotę powiedziała sakramentalne "tak". Królikowski i Opozda pobrali się w kościele św. Wojciecha w Warszawie o godzinie 17.00. Pod świątynią licznie zgromadzili się fotoreporterzy i goście.

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub

Wśród zaproszonych gwiazd pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Marina Szczęsna, Tomasz Oświeciński, Joanna Kurowska, Patryk Pniewski, Agnieszka Mrozińska i Joanna Jarmołowicz. Naturalnie nie zabrakło członków rodziny państwa młodych, w tym mamy Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. 

Wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy miało miejsce w malowniczym Pałacu Zdunowo 40 km za Warszawą. Państwo młodzi mieli tego dnia nie oszczędzać. Na stole królowały wykwintne dania kuchni polskiej i francuskiej, nowożeńcy zadbali także o szeroki wybór słodkości i alkoholu. Imprezę zorganizowano w stylowo urządzonej sali na 200 osób. 

Wrażenie robiła także suknia ślubna Joanny Opozdy. Aktorka poszła do ołtarza w kremowej kreacji ze zwiewnym dołem i ozdobionym srebrnymi ornamentami gorsetem na ramiączkach. Suknię uzupełniał okazały tren, który ciągnął się kilka metrów. Panna młoda postawiła na naturalny look - minimalistyczny makijaż i rozpuszczone włosy, w które wpięła tradycyjny welon. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski wykonali pierwszy taniec do piosenki "Can you feel the love tonight", słynnego hitu Eltona Johna z "Króla Lwa". Uroczystego krojenia tortu panna młoda dokonała już w innej kreacji - kremowej sukience z odsłoniętymi ramionami i z diademem na głowie. 

Zobaczcie zdjęcia z sesji ślubnej Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy oraz najważniejsze momenty wesela. 

err2
fot. Instastories:@antekkrolikowski
er53
fot. Instastories:@asiaopozda
wrr
fot. Instastories:@antekkrolikowski
er5
fot. Instastories:@asiaopozda
loader