Zamknij

Anna Powierza, czyli Czesia z „Klanu”, żałuje, że wstrzyknęła sobie botoks

Sylwia Wamej
06.08.2019 09:58

Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z „Klanu”, przyznała ostatnio, że żałuje wstrzyknięcia sobie botoksu. Aktorka zapowiedziała, że kończy z tego typu zabiegami. Dlaczego?

Anna Powierza
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Anna Powierza żałuje botoksu

Anna Powierza, choć zdecydowała się na botoks, przyznała ostatnio, że żałuje zabiegów medycyny estetycznej. Gwiazda „Klanu” odkryła, że zabiegi medycyny estetycznej odmładzają tylko na chwilę.

Testowałam różne metody... Raz wstrzyknęłam sobie botoks. Raz kwas hialuronowy. Kilka razy testowałam też jakieś inne zabiegi. Jednak patrząc na znajome, które od lat korzystają z zabiegów tego rodzaju... czułam, że to nie moja droga [...] Pisząc teraz książkę, bardzo szczegółowo wnikałam w temat jak tak naprawdę wygląda, na czym polega proces starzenia.
I co się dowiedziałam? Że zabiegi tego rodzaju, owszem. Mają efekt WOW. Natychmiast odmładzają skórę, ale... de facto przyspieszają starzenie! 
Dlaczego? Dowiecie się w mojej książce, o ile wcześniej nie podrążycie tematu w necie. A zachęcam! Można się mocno zaskoczyć!
Póki co, oficjalnie obwieszczam: u mnie stop, koniec z tego typu zabiegami! Stawiam na naturalne środki, zgodne z naturą procesy, na POLIFENOLE! – napisała Czesia z „Klanu” na swoim Instagramie.

Anna Powierza: Gwiazda „Klanu” chce schudnąć

40-letnia Anna Powierza w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, że w najbliższych dniach planuje bardziej o siebie zadbać i schudnąć. „Przez ostatnie kilka miesięcy porzuciłam własne dobre rady, utyłam, straciłam energię do życia. I w momencie, kiedy robię taki szczery rachunek sumienia, w momencie, kiedy nie jestem w najlepszej formie... Ukazały się moje zdjęcie w bikini. Paradoksalnie, uznałam, że to jest dobry znak” mówiła gwiazda w rozmowie z dziennikiem.

Anna Powierza wyda książkę, w której opisze szczegółowo, jak dbać o siebie. Sama zainteresowana zdradziła też w rozmowie z „Super Expressem”, co robi, aby lepiej wyglądać.

Jem zdrowe jedzenie, unikam żywności przetworzonej. Uprawiam dużo sportów, jazdę konną i pływanie to już nałogowo. I używam naturalnych kosmetyków. Jestem zdecydowaną antyfanką wspomnianych zabiegów medycyny estetycznej, które paradoksalnie, przyspieszają tylko procesy starzenia się skóry – podkreśliła gwiazda „Klanu”.

 

RadioZEt.pl/ SE/ SW