Zamknij

Amybeth McNulty dokonała coming outu. Gwiazda "Stranger Things" pokazała partnerkę [WIDEO]

01.08.2022 10:15

Amybeth McNulty, która podbiła serca fanów jako Vickie w 4. sezonie "Stranger Things", za pośrednictwem sieci dokonała coming outu. Aktorka zdradziła, że jest osobą biseksualną podobnie jak grana przez nią postać.

Amybeth McNulty
fot. screen: Instagram @amybethmcnulty

"Stranger Things" to prawdziwy popkulturowy fenomen. Bijący rekordy popularności serial Netflixa pojawił się na ekranach w lipcu 2016 roku i niemal natychmiast podbił serca widzów. Osadzona w latach 80. historia amerykańskich nastolatków zmagających się z zagrożeniem z lustrzanego wymiaru okazała się hitem, zdaniem wielu osób jedynie "Gra o Tron" może mówić o podobnej skali popularności. Perypetie Jedenastki, Hoppera, Dustina i całej plejady świetnie napisanych bohaterów skąpano w sosie popkulturowych nawiązań, z kultową grą role playing "Dungeons & Dragons" na czele. Dziś "Stranger Things" to już wielka, uwielbiana na całym świecie marka, a serialowi aktorzy stali się wielkimi gwiazdami.

Bez wątpienia jedną z najważniejszych bohaterek serii jest tajemnicza, obdarzona niezwykłą mocą Jedenastka, w którą wciela się Millie Bobby Brown. Jednak nie można zapominać o rolach drugoplanowych, które także budują niezwykły klimat "Stranger Things". W czwartym sezonie na ekranie mogliśmy podziwiać między innymi Amybeth McNulty, która zagrała Vickie, dziewczynę, w której podkochiwała się Robin. Aktorka zyskała rozgłos dzięki innemu serialowi Netflixa, w latach 2017-2019 grała główną rolę w "Ania, nie Anna", wariacji na temat "Ani z Zielonego Wzgórza".

ZOBACZ TAKŻE:  "Stranger Things" ma już 5 lat! Jak zmieniły się gwiazdy serialu? [GALERIA]  

Amybeth McNulty dokonała coming outu. Odważne wyznanie gwiazdy "Stranger Things"

Choć Amybeth nie jest największą z gwiazd "Stranger Things", stworzyła postać, która zyskała sympatię widzów. Nic dziwnego, że aktorka stała się jeszcze bardziej popularna, a fani interesują się zarówno jej karierą, jak i życiem prywatnym. McNulty jest w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem między innymi TikToka. To właśnie w popularnym serwisie opublikowała nagranie, na którym dokonała coming outu.

- Gdy grasz rolę osoby bi, a sama nie dokonałaś jeszcze coming outu - napisała gwiazda "Stranger Things" w opisie nagrania, na którym w policzek całuje ją partnerka.

Internauci entuzjastycznie zareagowali na nagranie opublikowane przez Amybeth. Przypomnijmy, że pierwsze informacje na temat orientacji seksualnej McNulty pojawiły się już w 2020 roku, teraz jednak gwiazda miała dokonać także coming outu granej przez siebie postaci. Widzowie są coraz bardziej pewni tego, że w serialu rozwinie się wątek miłości Robin i Vickie, na co wielu fanów niecierpliwie czeka.

- Czuję, że dostałem spoiler.

- Wiedziałem.

- Oby - pisali użytkownicy TikToka.