Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska wspomina spotkanie z Królową Elżbietą II. Pokazała zdjęcie [FOTO]

01.04.2021 12:29

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła wrócić pamięcią do wspomnień, kiedy to poznała Królową Elżbietę II. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego pokazała zdjęcie sprzed 25 lat. To właśnie wtedy brytyjska monarchini gościła w Warszawie.

Ola Kwaśniewska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Aleksandra Kwaśniewska na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia sprzed lat, z czasów, gdy jej tato - Aleksander Kwaśniewski był prezydentem Polski. Tym razem Ola postanowiła wrócić wspomnieniami do czasów, gdy w Pałacu Prezydenckim gościła Królowa Elżbieta II. Od tego spotkania minęło już 25 lat. Kwaśniewska w jednym z wywiadów wspominała, że odrabiając lekcje, została wywołana do spotkania z brytyjską monarchinią.

Zobacz także

Aleksandra Kwaśniewska wspomina spotkanie z Królową Elżbietą II. Pokazała zdjęcie [FOTO]

"Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła" - mówiła w jednym z wywiadów Aleksandra.

Warto dodać, że Królowa Elżbieta gościła w Polsce razem z mężem - księciem Filipem. Para pojawiła się w m.in. Warszawie i Krakowie, w marcu 1996 roku, cztery miesiące po zaprzysiężeniu Aleksandra Kwaśniewskiego. Pod czarno-białą fotografią opublikowaną przez Olę posypało się mnóstwo ciepłych słów, również w kierunku rodziców. "To zdjęcie jest tak pełne uroku", "luz i klasa od najmłodszych lat, niektórzy mają to we krwi, jak to mówią, genów nie oszukasz", "pani Jolanta, jaką miała piękną suknię, ukłony dla rodziców" - komplementowali fani.

loader