Zamknij
Ola Kwaśniewska
  • EN_01191757_0017
  • EN_00910427_6858
  • Ola Kwaśniewska
  • 10 Zobacz
fot. Michał Wargin/ East News

Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich obchodzi urodziny. Gdy jej tato został wybrany prezydentem, Ola miała 14 lat. Od tamtego momentu media bacznie się jej przyglądają. Od jakiegoś czasu zamiast brylowania w show-biznesie woli spokojne rodzinne chwile. Jak zmieniała się Ola Kwaśniewska na przestrzeni lat?

Ola Kwaśniewska 16 stycznia obchodzi okrągłe urodziny. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej kończy 40 lat. Media usłyszały o niej, gdy skończyła zaledwie 14 lat. To właśnie w 1995 roku jej ojciec został prezydentem Polski.

Ola Kwaśniewska obchodzi 40. urodziny. Tak się zmieniała na przestrzeni lat

Dorastała na oczach Polski, a jej każde słowa wypowiedziane publicznie czy obecność na imprezie była śledzona przez prasę i portale internetowe. Ola Kwaśniewska jest absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii UW. Na swoim koncie ma przygodę z telewizją. Wystąpiła w popularnym "Tańcu z gwiazdami". Była też prowadzącą program" Kulisy Tańca z gwiazdami" oraz reporterką "Dzień Dobry TVN".

Ola była jedną z uczestniczek programu Polsatu "Ranking gwiazd". Współprowadziła też talk-show "Mała czarna" emitowany na antenie Polsat Cafe. Razem z mamą Jolantą Kwaśniewską współprowadziła program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" w TVN Style. Ola przeprowadzała też wywiady dla magazynu "Viva!". Prywatnie jest mężem Kuby Badacha.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Ola zmieniła się na przestrzeni lat.

RadioZet.pl