Zamknij

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "To były czasy" [FOTO]

14.10.2020 09:41

Ola Kwaśniewska wróciła pamięcią do wspomnień i opublikowała słoneczną fotografię z dzieciństwa. "W moim subiektywnym odczuciu ostatni raz było ciepło mniej więcej wtedy" - napisała córka Aleksandra Kwaśniewskiego.

Ola Kwaśniewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Ola Kwaśniewska aktywnie prowadzi swój Instagram, na którym nie brakuje aktualnych zdjęć, a także tych z przeszłości. Ola podzieliła się ostatnio ze swoimi wielbicielami słonecznym zdjęciem z dzieciństwa. Odniosła się też do paskudnej, jesiennej pogody, która panuje w Polsce od kilku dni.

"Nie wiem, jak u Was, ale w moim subiektywnym odczuciu ostatni raz było ciepło mniej więcej wtedy" - napisała Kwaśniewska. Fani ochoczo komentowali zdjęcie i wspominali swoje czasy dzieciństwa. "Kiedyś wakacje i lato inaczej pachniało", "co to za czasy były", "mam tak samo melancholijne przemyślenia" - piszą fani.

Zobacz też:  Ola Kwaśniewska odpowiedziała internautce, która wytknęła jej brak dzieci. Ostry komentarz gwiazdy 

Ola Kwaśniewska pokazała słoneczne zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

To już kolejny raz, gdy Ola zamieszcza na swoim profilu zdjęcie z czasów dzieciństwa. Zresztą na jej profilu nie brakuje rodzinnych ujęć, zarówno z mężem Kubą Badachem, jak i znanymi rodzicami: Aleksandrem Kwaśniewskim i Jolantą Kwaśniewską.

Prywatnie Ola Kwaśniewska jest szczęśliwą żoną muzyka Kuby Badacha. Para pobrała się we wrześniu 2012 roku. Uroczystość odbyła się w Katedrze Polowej Wojska na warszawskiej Starówce.

loader

RadioZEt.pl