Zamknij

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska chcą zostać mamami. „Mamy plan”

22.09.2022 14:38

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska zyskały spory rozgłos podczas 9. edycji „Top Model”. Jako para wzięły udział w castingu. Chętnie udzielają się w mediach społecznościowych i dzielą planami na przyszłość. Niedługo wprowadzają się do wymarzonego gniazdka i planują ślub. Chcą też zostać mamami.

Agnieszka Skrzeczkowska Karolina Brzuszczyńska
fot. screen Instagram way.of.blonde

Agnieszka Skrzeczkowska zdradziła, że już za kilka dni wprowadzają się do nowego lokum. Przeprowadzka nie będzie zbyt prosta, bo aktualnie mieszkają na czwartym piętrze bez windy. Z uśmiechem patrzą w przyszłość, ponieważ chcą stworzyć pełną, kochającą się rodzinę. Na razie na przeszkodzie stoi „papierologia” i cała logistyka.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z porodówki. Zdradził, jakie imię nadał synkowi. "Bardzo dziękujemy" [FOTO]

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska planują dziecko

- Orzech mamy przy płocie, pies jest, dom… No planujemy dzieci, ale tak pomału, bo zorientowałyśmy się, gdzie, w jakiej klinice mogłybyśmy dokonać przekazania komórki. Pomału orientujemy się w kosztach, odkładamy pieniądze, bo to też nie jest pewność, że za pierwszym razem się uda. Jest to dosyć skomplikowane też z przeniesieniem tej komórki. Gdzieś to mamy w planach takich kilkuletnich - wyjawiła Karolina Brzuszczyńska w rozmowie z RadioZET.pl.

- Tak, mamy plan, żeby wykonać zabieg w Polsce. Mamy dużo znajomych, którzy mają dzieci, wychowują w parze jako dwie kobiety i ich dzieci świetnie się rozwijają, także nie widzę powodów, żeby to nie było w Polsce – opowiadała Karolina Brzuszczyńska.

Agnieszka Skrzeczkowska jest zdania, że jeśli coś pójdzie nie tak i napotkają przeszkody, to zawsze pozostaje wyprowadzka z Polski. Ma jednak nadzieję, że polskie społeczeństwo idzie w dobrym kierunku.

- Myślę, że jakby były jakieś komplikacje, coś będzie nie tak, jak być powinno, to zawsze możemy się z Polski wyprowadzić, ale zakładam, że czas idzie do przodu. Zanim nasz maluszek powstanie, zanim podrośnie i zanim pójdzie do szkoły, to parę lat minie i myślę, że nasze społeczeństwo polskie troszeczkę się zmienia i będzie coraz lepiej – mówi z nadzieją Agnieszka Skrzeczkowska dla RadioZET.pl.

Agnieszka Skrzeczkowska wyznała, że bardzo chciałaby wychowywać córeczkę. Karolina Brzuszczyńska nie ma preferencji co do płci dziecka, jednak jak mówi, nieco obawia się mieć dziewczynkę w obecnych czasach.

- Mi jest bez różnicy, ale Aga bardzo chciałaby mieć dziewczynkę. Ja się boję mieć córeczkę w dzisiejszych czasach, to mnie przeraża. Czasy są, jakie są, wychowanie córki jest trudniejsze pod tym względem, że jesteśmy jako kobiety narażone na różne sytuacje, niekomfortowe, szczególnie w tym kraju w ostatnim czasie – powiedziała dla RadioZET.pl Karolina Brzuszczyńska.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska