Obserwuj w Google News

Maja Rutkowski na dachu swojego auta: „Niech wszyscy wiedzą, że mam urodziny"

2 min. czytania
24.03.2023 12:18
Zareaguj Reakcja

Maja Rutkowski świętowała swoje 38. urodziny. Jak już na tę rodzinę przystało, nie obyło się bez masy balonów, wielkich dekoracji i relacji z imprezy na Instagramie. Żona detektywa celebryty miała na sobie tego dnia dwie kreacje, które prezentowała na dachu swojego auta. Efektownie?

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski
fot. ADAM JANKOWSKI/EASTNEWS

Urodziny z hukiem, to u Rutkowskich już tradycja. Największe imprezy co roku organizowane są w dniu narodzin Krzysztofa juniora. Można odnieść wrażenie, że para detektywów o wiele lepiej sprawdza się w organizowaniu kinderbali niż w swoim zawodzie.

Zobacz też:  Krzysztof Rutkowski świętuje urodziny syna wraz z żoną Mają. Podzielił się relacją z uroczystości

Maja Rutkowski – ile ma lat?

Choć świeczka na torcie wskazywała „18”, metryki nie da się oszukać. Maja Rutkowski skończyła 38 lat. Celebrytka dzień swojego święta skrupulatnie relacjonowała na Instagramie, a o pierwszej niespodziance, która na nią czekała, poinformowała już z samego rana.

Tego dnia w domu Rutkowskich nie mogło zabraknąć balonów dmuchanych na hel. Pojawiały się one nie tylko na każdym zdjęciu wrzucanym przez Maję, ale i w samochodzie. - Niech wszyscy wiedzą, że mam urodziny – powiedziała pani detektyw, ruszając z synem w miasto.

Redakcja poleca

Tego dnia żona słynnego detektywa zdecydowała się na fioletową, zwiewną kreację z piórami na ramionach. Wybór nie był łatwy, bo w kolejce czekała jeszcze inna sukienka, ale od czego ma się w końcu pomocnych obserwatorów? Urodzinową stylizację Maja Rutkowski zaprezentowała siedząc na dachu swojego auta.

Zobacz też: Cichopek i Kurzajewskiemu grozi zwolnienie z pracy? Rutkowski nie ma wątpliwości. Co zarejestrował podsłuch?

Maja Rutkowski – dlaczego nie odmienia swojego nazwiska?

Krzysztof Rutkowski już cztery razy stawał na ślubnym kobiercu, na którym przysięgał dozgonną miłość kolejnej ze swoich wybranek. Ostatnią kobietą, z którą detektyw-celebryta próbuje się ustatkować, jest Maja Plich, która po hucznym ślubie zmieniła nazwisko na Rutkowski. Dlaczego?

- Bardziej światowo. Ta forma Rutkowski bardziej mi się podobała – wytłumaczyła w DDTVN.

Krzysztof Rutkowski również popiera tę decyzję. Uważa, że żona w ten sposób podpisuje się pod jego marką.

- Dla Mai jest lepiej, bo ma brand na sobie – Rutkowski – Patrol. Nie musi pisać Maja Patrol - wyjaśnił.