,

„Wodzianka” grubo o Rutkowskiej: głupia i niestabilna emocjonalnie

02.11.2022 13:57

Dominika Zasiewska, popularna „Wodzianka”, niespodziewanie uderzyła w Maję Rutkowski, żonę słynnego byłego detektywa. Celebrytka ma na koncie romans z Rutkowskim – kiedyś chętnie opowiadała nawet o tym, że jego i Maję (wówczas Plich) nic nie łączy. Szykuje się kolejna medialna wojna?

Wodzianka Dominika Zasiewska Maja Rutkowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News, Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dominika Zasiewska swego czasu była na tapecie wszystkich plotkarskich mediów. „Wodzianka” opublikowała screeny SMS-ów wymienianych z Krzysztofem Rutkowskim. Były detektyw miał zapewniać, że wezmą ślub, a także, że jest pierwszą i ostatnią kobietą, którą tak mocno pokochał.

Maja Rutkowski miała świadomość tego, że jej obecny mąż uwielbia kobiety. Sam Krzysztof tego nie ukrywał i opowiadał o swojej naturze. Jednak, jak sam przyznał, jest dziś wiernym mężem i wspaniałym ojcem. Były detektyw i jego żona pojawili się na finale „Tańca z gwiazdami”. „Wodzianka” nie pozostawiła bez słowa wywiadów udzielanych przez Maję Rutkowski.

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski zdradził, ile zarabia jako detektyw. Szokujące kwoty

Dominika Zasiewska ostro o Mai Rutkowski. „Wodzianka” się nie hamowała

Dominika Zasiewska opublikowała na Facebooku link do artykułu „Pudelka” – Maja Rutkowski w rozmowie z serwisem pochwaliła się, że na Wszystkich Świętych kupiła znicze za kilka tysięcy złotych. „Wodzianka” krótko skomentowała:

- Dostałam „okrzan”, nie odebrałam ważnom pocztę. Maluje się raz na pół roku, ostatni raz miesiąc temu. Nie ma głupszej baby w całym kraju napisała (pisownia oryginalna).

Jednak to nie wszystko. „Wodzianka” w komentarzu również nie szczędziła żonie Krzysztofa Rutkowskiego „przychylnych” słów. Nazwała ją „głupią” oraz „niestabilną emocjonalnie”.

- Pszczoła idzie na rekord. Zawsze wiedziałam, że ona jest głupia i niestabilna emocjonalnie, bo słyszałam przez telefon, co ona opowiada. Ale jest jeszcze gorzej, niż się spodziewałam. Baba 40 lat, a nie umie odpowiedzieć na proste pytanie. Jeszcze nie zdarzyło się jej umieć odpowiedzieć precyzyjnie na zadane pytanie. O tym, jak mówi, to już wolę milczeć – napisała Dominika Zasiewska.

Wpis zniknął już z konta „Wodzianki”. Czy teraz pora na to, aby Krzysztof Rutkowski obronił ukochaną?

wodzianka-o-mai-rutkowski
fot. screen Pudelek/Facebook Dominika Zasiewska
loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się