Obserwuj w Google News

20-letnia tiktokerka kupiła trzy mieszkania w Hiszpanii. Jeleniewska zarabia krocie

2 min. czytania
11.04.2023 11:43
Zareaguj Reakcja

Maria Jeleniewska 10 maja będzie obchodzić 21. urodziny. Influencerka i znana tiktokerka pochwaliła się czymś, czego wiele osób już jej zazdrości. Młodziutka twórczyni kupiła trzy mieszkania w Hiszpanii. Jedno z nich przeznaczone będzie dla jej mamy. Tylko zobaczcie bajeczną okolicę.

Maria Jeleniewska
fot. screen Instagram jeleniewska

Maria Jeleniewska to 20-letnia influencerka, która może pochwalić się sporą publiką w najpopularniejszych mediach społecznościowych. Największą furorę robi na TikToku, gdzie prowadzi dwa konta i uzbierała aż ponad 13 mln obserwatorów. Z kolei na Instagramie śledzą ją 862 tys. osób, a na YouTube 20-latkę subskrybuje ponad 67 tys. osób.

Zaczęła tworzyć treści już w wieku 14 lat. TikTok był tylko trampoliną do jej kariery. Dziś 20-latka mieszka w Warszawie i zaocznie studiuje socjologię biznesu i mediów. Musi pogodzić swoje życie zawodowe z nauką.

Zobacz także:  Katolicka influencerka stanie przed sądem. Już raz usłyszała wyrok

Tiktokerka Maria Jeleniewska kupiła trzy mieszkania. Ma 20 lat

Nie od dziś wiadomo, że umiejętna praca w mediach i podążanie za trendami mogą sowicie się opłacić. Przykładem jest np. Friz. Maria Jeleniewska depcze mu po piętach: jest nazywana „królową polskiego TikToka”. Dziewczyna właśnie pochwaliła się zakupem aż trzech nieruchomości i to nie byle gdzie, bo w słonecznej Hiszpanii.

- W jednym zamieszka moja mama; dziękuję, że pomagasz mi spełniać marzenia, a teraz ja mogę spełnić Twoje. Od gruntu do umeblowanego apartamentu w pięknej okolicy kraju, gdzie jest dużo słońca, energii i pozytywnych ludzi. Kiedyś nie miałam prawie nic, ale nie pozwoliłam wmówić sobie, że niczego nie osiągnę i przez ostatnie lata udało mi się zbudować wspaniałą społeczność – napisała Maria Jeleniewska na Instagramie.

Na koniec wpisu zmotywowała fanów, aby nigdy nie wątpili w siebie, robili to, co kochają i byli życzliwi dla innych. Maria Jeleniewska pokazała też kilka zdjęć z Hiszpanii – na jednym pozuje z kluczami na tle patio z basenem, na innym z mamą, pokazała też ujęcie z budowy. W komentarzach posypały się gratulacje.

- Wielkie graty! Aż się ryjek uśmiecha, jak patrzę i czytam. Dobrych kilka lat temu zrobiłem to samo, ale Chorwacja. Drugi dom! - napisał inny duży twórca, reZigiusz.

Redakcja poleca

- Jesteś żywym przykładem, że determinacja, wytrwałość i tytaniczna praca to nieodzowne atrybuty sukcesu. Kiedy inni dawno by zwolnili albo odpuścili, Ty pracowałaś jeszcze ciężej. Gratulacje dla Ciebie! To przystanek jak rozumiem, a nie koniec podróży. Ja fan! - skomentował Wujek Łuki związany z Ekipą.

- Oo, gratulacje- dołączył się Marcin Dubiel.

Maria Jeleniewska mieszkanie
fot. screen Instagram jeleniewska
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS