Obserwuj w Google News

Norbi odwiedził agencję towarzyską. Zdradził, co dokładnie tam robił

2 min. czytania
10.07.2024 17:11

Norbi pokazał swoją drugą, bardziej prywatną twarz. Otworzył się na temat związków i zdrad, których się dopuszczał, a nawet opowiedział o tym, jak odwiedził agencję towarzyską i co dokładnie tam robił. 

Przejęty Norbi z mikrofonem
fot. Polska Press/East News

Norbi szczerze o zdradach 

Twórca hitu “Kobiety są gorące” w rozmowie z Żurnalistą wyznał, że przez lata naprawdę miał niemałą słabość do kobiet. Owa słabość objawiała się poprzez niewierność i trudności ze zbudowaniem trwałej i zdrowej relacji. Były prowadzący “Koła fortuny” wyznał, że zdradzał dwie pierwsze żony i zaczął to robić, zanim stał się rozpoznawalny.  

- Wiesz, jak było z pierwszą zdradą tuż przed karierą? Byłem jeszcze Norbertem Dudziukiem. Jak zdradziłem ją z koleżanką, to przyszedłem do domu i wiesz, co zrobiłem? Poszedłem pod prysznic, bo wydawało mi się, że ja to zmyję z siebie - powiedział w podcaście Żurnalisty Norbi. 

Redakcja poleca

Norbi o pobycie w agencji towarzyskiej

Były gwiazdor TVP ma w zanadrzu trochę niekoniecznie chwalebnych doświadczeń. Przyznał, że był kiedyś w domu publicznym i nawet opowiedział, co w nim robił. Jeśli ktoś obawia się opisu pikantnych scen z życia Norbiego, może odetchnąć teraz z ulgą - nie chodzi o cudzołóstwo.

 - Byłem raz w burdelu w Olsztynie, ale grałem na PlayStation, bo kumpel miał do załatwienia jakąś sprawę z właścicielem, więc to jest dość ciekawa historia - powiedział Żurnaliście Norbi dodając, że nie znalazł kompana do gry, dlatego musiał radzić sobie solo.

Muzyk nie ukrywał, że ma wiele za uszami. Dopiero przy trzeciej żonie - Marzenie Chełmińskiej, miał zrozumieć, czym jest zdrowy związek i praca nad sobą w celu utrzymania szczęśliwej relacji. - Jak to jest, że teraz ja swojej żony nie zdradziłem? To chodzi tylko o lata? Wtedy myślałem, że to jest zabawa — to jest show-biz. Zawsze będą pieniądze. Ale pierwszy raz to zrobiłem, jak byłem prezenterem radiowym. Teraz otwieram oczy, co ja robiłem. Po co? - rozmyślał Norbi. 

Źródło: Radio ZET/Żurnalista YouTube

Nie przegap