Obserwuj w Google News

Gwiazda Maneskin kompletnie nago. Basistka pokazała szokujące zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
18.05.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Victoria De Angelis to jedna z gwiazd zespołu Maneskin. 22-letnia basistka jest niezwykle aktywna w social mediach, gdzie nie boi się publikować bardzo kontrowersyjnych wpisów. Jej najnowsze zdjęcie zszokowało internautów. Victoria De Angelis zapozowała nago, zakrywając intymne części ciała jedynie kwiatami.

Victoria De Angelis Maneskin
fot. Instagram screen / vicdeangelis

Maneskin to obecnie najpopularniejszy włoski zespół, który po zwycięstwie na Eurowizji 2021 podbił świat. O grupie ponownie zrobiło się głośno za sprawą najnowszego singla "Supermodel" zaprezentowanego na żywo podczas Eurowizji 2022 w Turynie.

Jedną z gwiazd Maneskin jest Victoria De Angelis, która robi furorę również w social mediach. 22-letnia basistka zszokowała użytkowników Instagrama swoim najnowszym zdjęciem. Pokazała się kompletnie nago.

Redakcja poleca

Victoria De Angelis kompletnie nago. Gwiazda Maneskin szokuje zdjęciem na Instagramie

Victoria De Angelis chętnie pokazuje publicznie swoje ciało i nie boi się publikować odważnych zdjęć, które niejednokrotnie wywołują spore poruszenie, a także kontrowersje, jak w przypadku fotografii nagiej basistki liżącej figurkę Matki Boskiej.

Gwiazda Maneskin ponownie pochwaliła się bardzo śmiałym kadrem. 22-letnia De Angelis zapozowała nago, zakrywając intymne części ciała jedynie czerwonymi kwiatami. Zdjęcie w ekspresowym tempie polubiło ponad milion fanów na Instagramie.

Maneskin i nowy singiel "Supermodel"

Maneskin powrócili z nowym singlem „SUPERMODEL” napisanym w Los Angeles i wyprodukowanym przez uznanego producenta Maxa Martina (The Weeknd, Coldplay, Lady Gaga) i jego zespół. 

Włosi wpadli na pomysł „SUPERMODEL” zainspirowani wieloma postaciami, które poznali podczas swojego pobytu w Los Angeles.

Napisaliśmy "SUPERMODEL" po spędzeniu kilku najlepszych miesięcy w LA. Czasami byliśmy zaskoczeni, ale i zaintrygowani tym, jak bardzo ludzie dbali o ideę «celebryty» i status, mając obsesję na punkcie swojego wyglądu i powiązań. Zaczęliśmy wyobrażać sobie enigmatyczną postać Supermodelki. Jest naprawdę fajna, zabawna i towarzyska, ale w rzeczywistości ma sporo problemów, ukrywa smutek i uzależnienie. W pewnym sensie ją kochasz, bo wie, jak dobrze się bawić, ale też chcesz jej unikać, bo może wpakować cię w tarapaty – mówi zespół.

Anna Mucha topless
15 Zobacz galerię
fot. Instagram:@taannamucha