Zamknij

Anna Iberszer nago. Gwiazda "Rancza" pokazała się w samych szpilkach [FOTO]

15.12.2021 13:27

Anna Iberszer zyskała ogromną popularność jako Włoszka Francesca w serialu "Ranczo". Aktorka opublikowała w sieci odważne zdjęcie, na którym pozuje nago. Internauci nie kryją zachwytu nad wyglądem 45-latki.

Anna Iberszer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Ranczo" okazało się prawdziwym ewenementem. Komediowa produkcja Telewizji Polskiej okazała się wielkim hitem, dla wielu widzów już teraz zyskując status kultowej. Perypetie mieszkańców miejscowości Wilkowyje, której pozorny spokój burzy Amerykanka Lucy, przyjęły się doskonale między innymi dzięki odniesieniom do wydarzeń społecznych i politycznych w naszym kraju, dobrze napisanych żartach i świetnie wykreowanych bohaterach. Nawet drugoplanowe postacie "Rancza" miały swoje pięć minut i zyskiwały grono oddanych fanów. Produkcja okazała się tak udana, że część aktorów wręcz nie wyobraża sobie jej kontynuacji, zwłaszcza po śmierci Pawła Królikowskiego.

Jedną z najbardziej lubianych bohaterek drugiego planu z pewnością była sympatyczna włoska policjantka Francesca Andreoni, ukochana, a następnie żona Witebskiego. Brawurowo wcieliła się w nią Anna Iberszer, popularna polska aktorka doskonale znana także  z wielu innych kreacji. Mogliśmy oglądać ją jako Zuzannę Petersen w "Klanie", Anię w "Na dobre i na złe" czy Tsunami w "Lejdis". Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 2020 roku w serialu "Święty". Prywatnie jest żoną aktora kabareciarza Tomasza Drabka znanego między innymi z "Czasu honoru".

Anna Iberszer nago. Gwiazda "Rancza" pozuje w samych szpilkach

Anna Iberszer jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie możemy oglądać między innymi efekty sesji zdjęciowych, w których bierze udział. 45-latka zachwyca urodą i doskonałą figurą. Jest bardzo aktywna, uprawia sport i dba o swoje ciało. Nic dziwnego, że wywołała ogromne emocje zmysłową fotografią, na której możemy podziwiać ją nago, jedynie w szpilkach.

Zdjęcie Anny spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, w komentarzach zachwyt wyraziły między innymi koleżanki z branży Katarzyna Skrzynecka i Monika Mazur.

- Fantastycznie prześlicznie przepięknie.

- Boska.

- Ósmego dnia Bóg stworzył Anię i wtedy szatan ukląkł na kolana - czytamy w komentarzach.

Zachwyty nie dziwią, Iberszer wygląda na zdjęciu naprawdę świetnie. Wam także się podoba?

loader