Zamknij

Dorota Chotecka szczerze o powrocie do "Rancza". To koniec serialu? "Scenariusz już się nie wróci"

30.08.2021 17:37

Nadal podnoszony jest temat nowych odcinków "Rancza". Dorota Chotecka, czyli serialowa Więcławska, skomentowała medialne doniesienia. To koniec popularnej produkcji? Odpowiedziała jednoznacznie.

Dorota Chotecka
fot. VIPHOTO/East News

"Ranczo" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat, który stał się niemałym fenomenem. Historia amerykanki Lucy, która wkracza w środowisko małej wsi Wilkowyje, stała się ulubioną pozycją wielu widzów, którzy docenili poczucie humoru i świetnie napisane postacie. Podwójna rola Cezarego Żaka jako wójta i księdza czy niezapomniana kreacja Pawła Królikowskiego na dobre wpisały się w serialową historię telewizji, a także postacie drugoplanowe pokazały, jak powinno się tworzyć komediowe serie. Wiele osób z niecierpliwością czeka na kolejną odsłonę serii, która pojawiła się na ekranach w 2006 roku.

Na temat kolejnych sezonów "Rancza" pojawiło się wiele plotek, zapowiadano rychłą kontynuację, tymczasem część aktorów nie przewidywała reaktywacji. W tej grupie znajduje się także Dorota Chotecka, czyli uwielbiana przez widzów Więcławska z kultowego sklepu. W rozmowie z portalem Plejada jednoznacznie skomentowała doniesienia o powrocie "Rancza" na ekrany.

Ranczo: Dorota Chotecka wyjaśniła kwestię nowych odcinków serialu

W rozmowie z portalem Chotecka jednoznacznie wypowiedziała się na temat nowych odcinków "Rancza". Jej zdaniem serial zakończył się i scenariusz nie wymaga kontynuacji.

- Wydaje mi się, że temat "Rancza" jest już zamknięty. Jest dopełniony, scenariusz już się nie wróci. Jeśli nie ma chociaż jednego twórcy, to już nie będzie to "Ranczo" - oceniła.

Jednocześnie aktorka podkreśliła, że praca na planie była dla niej wielką przyjemnością.

- Na planie było fantastycznie i bardzo miło wspominam ten czas. Być może nie odczuwamy tak tej tęsknoty za serialem, jak nasi widzowie, ponieważ nadal stale widujemy się z aktorami serialu na różnych planach. W pamięci widzów nadal jest wspaniałe "Ranczo" i cieszę się, że ten projekt powstał - podsumowała.

Z pewnością jednak fani "Rancza" nadal mają nadzieję na nowe odcinki serialu.