Obserwuj w Google News

Tomasz „Kowal” Kowalski przeszedł operację. Jak się czuje zwycięzca „Must Be The Music”?

2 min. czytania
10.03.2021 09:25
Zareaguj Reakcja

Tomasz „Kowal” Kowalski ponownie trafił do szpitala, gdzie przeszedł kolejną operację. Zwycięzca „Must Be The Music” od kilku lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi – wszystko przez wypadek motocyklowy w 2014 roku. Od tamtej pory muzyk jest sparaliżowany.

Tomasz Kowal Kowalski
fot. VIPHOTO/East News

Tomasz „Kowal” Kowalski zdobył popularność jako zwycięzca czwartej edycji „ Must Be The Music i wokalista zespołu FBB.

Niestety, jego muzyczną karierę przerwał tragiczny wypadek motocyklowy w 2014 roku, w wyniku którego doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego i paraliżu. Tomasz „Kowal” Kowalski nie poddaje się i walczy o powrót do zdrowia. Opublikował właśnie nowy wpis w mediach społecznościowych i zdradził, że jest po kolejnej operacji.

Andrzej Łabędzki z Lady Pank walczy o życie syna. Jan Borysewicz poprosił fanów o pomoc [WIDEO]

Tomasz „Kowal” Kowalski ponownie w szpitalu. Muzyk przeszedł operację

Tomasz „Kowal” Kowalski poinformował fanów, że ponownie przebywa w szpitalu, gdzie przeszedł operację. We wtorek zwycięzca „Must Be The Music” opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka i zapewnił fanów, że nie przestaje walczyć.

Operacja była wczoraj.... Trochę tu teraz poleżę... Tylko ja, telefon i naprawdę cudna opieka. Mimo że z dala od najbliższych, bo COVID, to może nie zwariuję. Nie chcę Was dołować, ale musicie wiedzieć, że cały czas walczę i wciąż wierzę, że scena jeszcze mnie przyjmie. Chciałbym móc wrócić do mojego lasu. Usiąść w wąwozie, posłuchać, jak szumi strumyk, popatrzeć, jak wiosna budzi się do życia, a ja razem z nią – wyznał.

Muzyk nie ukrywa, że zmaga się również ze słabszymi dniami, kiedy czuje zmęczenie. Podziękował wszystkim fanom za ogromne wsparcie.

Czasem jestem już taki zmęczony...  Dziękuję Wam wszystkim za pomoc. Cały czas mnie ratujecie, a mi jest tak głupio, że nie mogę się odwdzięczyć. Ciągle coś… Ale jestem Kowal. Nie takie kowadła się dźwigało – napisał Kowalski.

Grzegorz Kowalczyk miał wypadek. Aktor "Złotopolskich" zbiera pieniądze na leczenie

Tomasz „Kowal” Kowalski prosi o pomoc finansową

Tomasz „Kowal” Kowalski nie ukrywa, że leczenie i rehabilitacja pochłaniają ogromne pieniądze. Przez wypadek motocyklowy muzyk nie jest obecnie w stanie zarabiać na życie. Fani starają się więc pomóc artyście i wspierają go finansowo.

Kto może, to poproszę, ale pamiętajcie - Nic na siłę! Jak odzyskam nieco sił, to może pogadamy na żywo – napisał artysta i opublikował link do zbiórki.