Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Sylwia Grzeszczak odchodzi? Oficjalny komentarz gwiazdy

2 min. czytania
20.12.2021 17:23
Zareaguj Reakcja

The Voice of Poland: Sylwia Grzeszczak odchodzi z programu? Piosenkarka wydała oficjalny komentarz w sprawie, o której plotkowano od dawna. Czy pojawi się w kolejnej edycji show?

Sylwia Grzeszczak
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Sylwia Grzeszczak w " The Voice of Poland" nie zdążyła zagrzać miejsca, a już pojawiły się pogłoski o tym, że piosenkarka nie pojawi się w kolejnej edycji programu. Artystka w roli jurorki wystąpiła jedynie w zakończonej niedawno dwunastej serii. W trakcie emisji show niejednokrotnie spadały na nią negatywne komentarze widzów, zdaniem których niezbyt sprawdzała się w swojej roli a jej decyzje, podejmowane w stosunku do uczestników i ich dalszych losów w programie, były za niezbyt trafione. Co więcej, chodziły słuchy, że piosenkarka ma niezbyt dobre relacje z innymi jurorami, a udział w programie jest dla niej tak stresujący, że specjalnie dla niej pisany były kwestie, których uczyła się na pamięć.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan szczerze do hejterów. "Niektórzy nie rozumieją słowa "przepraszam""

Sylwia Grzeszczak odchodzi z "The Voice of Poland"?

Od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o tym, że Grzeszczak nie zdecyduje się na udział w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Teraz na ten temat wypowiedziała się sama zainteresowana. Choć nie powiedziała nic wprost, to jednak wyraźnie dała do zrozumienia, że planuje realizację swojego materiału muzycznego i będzie to dla niej najważniejsze przedsięwzięcie. A jeśli już czemuś się poświęca, to robi to w stu procentach.

Redakcja poleca

Jeśli w coś się angażuję, to poświęcam się temu na maksa. Najbliższy czas przeznaczam na tworzenie muzyki. Jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Kocham to i niestraszne mi zmęczenie. Nie sądzę, by przy takim trybie pracy udało mi się pogodzić to z kolejną edycją - stwierdziła w rozmowie z "Party".