Obserwuj w Google News

The Voice Senior: Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą polską edycję [WYNIKI FINAŁU]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.12.2019 22:34
Zareaguj Reakcja

Siostry Szydłowskie wygrały „The Voice Senior”. Poznaliśmy pełne wyniki finału pierwszej edycji programu. W finałowym odcinku zwyciężczynie siostry Szydłowskie pokonały pozostałych siedmiu finalistów. W nagrodę otrzymały m.in. 50 tysięcy złotych i możliwość występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanem.

The Voice Senior Siostry Szydłowskie wygrały program WYNIKI FINAŁU
fot. Instagram / The Voice Senior

The Voice Senior: WYNIKI finału. Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą edycję 

Wyniki finału „The Voice Senior” są już znane. Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą edycję programu i zostały najlepszymi głosami wśród seniorów w Polsce. 

O zwycięstwie sióstr Szydłowskich z drużyny Urszuli Dudziak zdecydowali widzowie poprzez głosowanie SMS. Za zajęcie 1. miejsca zwyciężczynie „The Voice Senior” otrzymały 50 tysięcy złotych, możliwość występu podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanemwycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Jak same przyznały, ich wielkim marzeniem są wakacje na Hawajach.

W ścisłym finale „The Voice Senior”, w którym znalazło się jedynie czworo finalistów, siostry Szydłowskie musiały zmierzyć się z Władysławem Jareckim, Bogumiłą Kucharczyk-Włodarek i Januszem Sztyberem.

Siostry Szydłowskie zaśpiewały w trakcie finału „The Voice Senior” utwory „Sing, Sing, Sing (With a Swing)”, „Kwiat jednej nocy” Alibabek i „The Shoop Shoop Song (It's in His Kiss)”.

 

RadioZET.pl/PK