Obserwuj w Google News

The Voice Senior: siostry Szydłowskie objawieniem programu. Kim są uczestniczki? [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
12.12.2019 10:49
Zareaguj Reakcja

Siostry Szydłowskie to kolejne objawienie „The Voice Senior”. Elżbieta, Jolanta i Krystyna pojawią się w najbliższym odcinku nowego programu TVP. Fragment występu sióstr Szydłowskich w „The Voice Senior” jest już dostępny w internecie. Kim są trzy sympatyczne siostry?

Siostry Szydłowskie w The Voice Senior kim są Elżbieta, Jolanta i Krystyna
fot. Youtube screen

Siostry Szydłowskie w The Voice Senior: kim są Elżbieta, Jolanta i Krystyna?

Siostry Szydłowskie to uczestniczki „The Voice Senior”, które zaprezentują się milionom widzom już w najbliższą sobotę. W trakcie Przesłuchania Ciemno zaśpiewają utwór „Kwiat jednej nocy” z repertuaru Alibabek. Fragment występu jest już dostępny w internecie.

>> The Voice Senior: Janusz Sztyber zachwycił jurorów. Poruszająca historia uczestnika [WIDEO]

Elżbieta, Jolanta i Krystyna pochodzą z Łodzi. Mówią o sobie Wiara, Nadzieja i Miłość. Jak informuje portal Wirtualna Polska, wspólna przygoda sióstr Szydłowskich w „The Voice Senior” jest hołdem złożonym mamie.

To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy — cytuje słowa sióstr Szydłowskich portal WP.

Kim są siostry Szydłowskie z „The Voice Senior”? Elżbieta pracowała kiedyś jako nauczycielka chemii, Krystyna jest szaloną artystką, a najmłodsza Jolanta to radosna optymista. Okazuje się, że sympatyczne siostry z Łodzi mają już sceniczne doświadczenie.

Śpiewałam w operetce, w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zagrałam ponad 100 ról, pierwszoplanowych. Tych małych nie liczę. Epizodów też nie, chociaż cieszyły mnie ogromnie — mówi Krystyna.

Jolanta była kiedyś wokalistką w zespole Primo Voto. Razem z siostrą Elżbietą występowała także na wielu muzycznych festiwalach, m.in. na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu.

 

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl/PK