Obserwuj w Google News

The Voice Senior: fragment pierwszego występu już w internecie. Tak śpiewa James [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
05.12.2019 10:50
Zareaguj Reakcja

„The Voice Senior” już w sobotę. Widzowie TVP2 będą mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek zupełnie nowego programu, w którym zmierzą się uczestnicy po 60. roku życia. W internecie pojawił się już fragment pierwszego występu z „The Voice Senior”. Zobaczcie, jak poradził sobie na scenie James.

The Voice Senior fragment pierwszego występu już w internecie tak śpiewa James wideo
fot. Youtube screen

The Voice Senior: występ pierwszego uczestnika Jamesa już w internecie

„The Voice Senior” startuje już w najbliższy weekend. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w sobotę o godz. 20:05. Producenci programu postanowili zrobić niespodziankę widzom i opublikowali fragment pierwszego występu z „The Voice Senior”.

W pierwszym odcinku „The Voice Senior” pojawi się m.in. James, który zaśpiewał utwór „Wonderful Tonight” z repertuaru Erica Claptona. Internauci zachwycają się wokalem uczestniczka.

„O matko przepięknie”, „Genialny”, „Nie mogę się doczekać” — czytamy w komentarzach.

The Voice Senior: jurorzy. Kto będzie w jury programu?

Kto zasiądzie w jury „The Voice Senior”? To już pewne, że jurorami będą Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska i  Marek Piekarczyk. Program poprowadzą Marta Manowska i Tomasz Kammel.

Uczestnicy „The Voice Senior” będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Zwycięzca programu zostanie wybrany przez widzów w głosowaniu SMS.

Format „The Voice Senior” był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

RadioZET.pl/PK