Obserwuj w Google News

Siostry Szydłowskie - kim są zwyciężczynie "The Voice Senior"? [PIOSENKI, WIEK]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
28.12.2019 22:42

Siostry Szydłowskie, czyli Elżbieta, Jolanta i Krystyna to zwyciężczynie "The Voice Senior". Od początku programu TVP uczestniczki były zaliczane do ścisłego grona faworytów. Szczegółowe informacje na temat wieku sióstr Szydłowskich, piosenek i występów w "The Voice Senior", można znaleźć poniżej.

Siostry Szydłowskie - kim są finalistki "The Voice Senior"? [PIOSENKI, WIEK]
fot. Youtube/The Voice of Poland

Kim są Siostry Szydłowskie, zwyciężczynie "The Voice Senior"? Wiek, piosenki, występy, półfinał, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczek muzycznego programu TVP, można znaleźć w tym artykule.

Siostry Szydłowskie z The Voice Senior - kim są Elżbieta, Jolanta i Krystyna? [WIEK]

Siostry Szydłowskie - Elżbieta, Jolanta i Krystyna pochodzą z Łodzi. Mówią o sobie Wiara, Nadzieja i Miłość. Udział kobiet w programie TVP to nie tylko wyjątkowa przygoda, ale również hołd złożony mamie.

To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy - opowiadały siostry Szydłowskie w "The Voice Senior". 

The Voice Senior: Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą polską edycję [WYNIKI FINAŁU]

Elżbieta Szydłowska to była nauczycielka chemii i - jak mówią o niej siostry - "szalony kujon". Z kolei Krystyna Szydłowska to szalona artystka bujająca w obłokach, a Jolanta Szydłowska, która jest najmłodszą z sióstr, jest radosną optymistką.

Co ciekawe, kobiety mają już doświadczenie sceniczne. Jolanta była kiedyś wokalistką w zespole Primo Voto. Razem z siostrą Elżbietą występowała także na wielu muzycznych festiwalach, m.in. na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze i Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. 

The Voice Senior - kto wygra finał programu? [ZWYCIĘZCA, FINAŁ 28.12.2019]

Śpiewałam w operetce, w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zagrałam ponad 100 ról, pierwszoplanowych. Tych małych nie liczę. Epizodów też nie, chociaż cieszyły mnie ogromnie - opowiada Krystyna.

The Voice Senior: siostry Szydłowskie objawieniem programu. Kim są uczestniczki? [WIDEO]

Nie wiadomo dokładnie, jaki jest wiek sióstr Szydłowskich. Kobiety jednak z pewnością ukończyły 60. rok życia, bo właśnie od takiego wieku można wziąć udział w programie TVP "The Voice Senior".

Siostry Szydłowskie - The Voice Senior: piosenki, występy, półfinał

Podczas przesłuchania w ciemno w "The Voice Senior" wykonały piosenkę "Kwiat jednej nocy" zespołu Alibabki.

Drugim występem sióstr Szydłowskich w "The Voice Senior" był występ w półfinale. Wtedy też uczestniczki programu TVP wykonały utwór "Winter Wonderland" i po raz kolejny skradły serca nie tylko jurorów, ale także widzów.

W finale "The Voice Senior" siostry Szydłowskie zmierzyły się m.in. z Januszem Sztyberem, Władysławem Jareckim czy Waldemarem Wiśniewskim.

Przypomnijmy, że finał show odbył się w sobotę, 28 grudnia. Ostatni odcinek tradycyjnie było można oglądać o godzinie 20:05 w Telewizji Polskiej. O tytuł najlepszego głosu w Polsce, nagrodę w wysokości 50 tys. złotych i wycieczkę wartą 30 tys. złotych, rywalizowało łącznie ośmiu wokalistów. 

The Voice Senior: lista finalistów. Kto wystąpi w finale programu? [UCZESTNICY]

 

RadioZET.pl/JW