Obserwuj w Google News

Natalia Oreiro kolejną gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanem

Magdalena Kulej
1 min. czytania
26.12.2019 20:46
Zareaguj Reakcja

Natalia Oreiro dołącza do grona gwiazd, które wystąpią na Sylwestrze Marzeń z Dwójką i Radiem ZET. Na tej samej scenie w Zakopanem zaśpiewają też 31 grudnia m.in. Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz i zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor. To będzie niezapomniany wieczór.

Natalia Oreiro wystąpi w Polsce
fot. EN/PER/Capital Pictures/EAST NEWS

Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET zbliża się wielkimi krokami. W drugi dzień świąt poznaliśmy główną gwiazdę imprezy, która pojawi się na multimedialnej scenie na Równi Krupowej w Zakopanem. To Natalia Oreiro, jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce latynoskich gwiazd, której światową sławę przyniosła rola Milagros w emitowanej w ponad 80 krajach telenoweli „Zbuntowany Anioł”.

Serialowy hit „Cambio Dolor” i inne wielkie przeboje Natalia Oreiro zaśpiewa dla mieszkańców Zakopanego, turystów i widzów TVP już 31 grudnia.

Będzie to czwarta wizyta Natalii Oreiro w Polsce. Wcześniej urugwajska aktorka i piosenkarka odwiedziła nasz kraj w 2000 i 2013 roku, a także w 2002, kiedy również występowała podczas imprezy sylwestrowej TVP.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020: kto wystąpi w Zakopanem?

W trakcie Sylwestra Marzeń, oprócz Natalii Oreiro, wystąpią się też m.in. Maryla Rodowicz, Golec Uorkiestra, Zenek Martyniuk, Gromee czy zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor. Pełną listę wykonawców sprawdź poniżej:

Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET 2019/2020: kto wystąpi w Zakopanem? [LISTA ARTYSTÓW] Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET: wielkie gwiazdy na konferencji prasowej [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/MK