Obserwuj w Google News

Spice Girls wracają w oryginalnym składzie? Zobacz nagranie z udziałem gwiazd zespołu [WIDEO]

3 min. czytania
08.11.2022 08:13
Zareaguj Reakcja

Spice Girls wracają? Victoria Beckham, Emma Bunton i Melanie C celebrowały wspólnie pięćdziesiąte urodziny Gerri Halliwell. Zobacz urocze wideo ze wspólnego wykonania jednego z hitów zespołu, które nagrał sam David Beckham.

Spice Girls
fot. Album Online/East News

Spice Girls wracają? To częste pytanie, które zadają sobie fani muzyki popularnej. Plotka o reaktywacji zespołu pojawia się co jakiś czas w mediach, a teraz może zaistnieć po raz kolejny. W ostatni weekend członkinie zespołu świętowały pięćdziesiąte urodziny Gerri Halliwell. W ramach celebracji Victoria Bechkam, Emma Bunton i Melanie C chętnie tańczyły i śpiewały razem na parkiecie, co uchwyciło wprawne oko Davida Beckhama. Zobacz urokliwe zdjęcia i wideo z imprezy.

Redakcja poleca

Spice Girls ponownie razem 

Materiał pojawił się na koncie na Instagramie słynnego piłkarza w poniedziałek 7 listopada w godzinach popołudniowych i szybko stał się hitem sieci. Do teraz „rolkę” obejrzano ponad 17 milionów razy.

Na nagraniu widzimy cztery z pięciu członkiń zespołu, które razem tańczą na parkiecie, śpiewając słowa hitu z 1995 roku „Say You’ll Be There”. „Girl Power” – zatytułował swój film David Beckahm. W opisie czytamy natomiast:

– Specjalne świętowanie (urodzin) Ginger stało się jeszcze bardzie specjalne, gdy mogłem uchwycić ten moment z udziałem dziewczyn. Przyjaźń na całe życie. Mel B., tęskniliśmy za Tobą.

Impreza była tak udana, że członkinie zespołu wzięły też udział w mini-sesji zdjęciowej, którą chętnie podzieliły się w mediach społecznościowych. Emma Bunton opublikowała zaś zdjęcie z przyjaciółkami z zespołu, umieszczając w story fotografię, która pojawiła się na zaprzyjaźnionym profilu:

Spice Girls: Reaktywacja: co wiemy o ponownym spotkaniu zespołu?

Cztery członkinie zespołu wyruszyły na trasę koncertową w 2019 roku. Trzynaście koncertów w różnych miastach Wielkiej Brytanii wyprzedało się jak świeże bułeczki. Od tego czasu jednak fani pytają o kolejne plany zespołu. Obecnie obchodzona jest dwudziesta piąta rocznica debiutu drugiego krążka zespołu „SpiceWorld”. W ramach świętowania tego wydarzenia, pojawiła się nowa wersja teledysku do „Spice Up Your Life”.

Mel B. Potwierdziła w mediach społecznościowych, że zespół wraca w trasę w 2023 roku. Wygląda na to, że w serii koncertów wciąż udziału nie weźmie Victoria Beckham. W niedawnym wywiadzie w amerykańskim programie „Watch What Happens” powiedziała prowadzącemu Andy’emu Cohenowi, że ma obecnie za dużo obowiązków, by móc wrócić na scenę.

– Świetnie bawiłam się z dziewczynami, ale teraz, ze wszystkim, czym się obecnie zajmuję – moją linią ubraniową, serią kosmetyków oraz czwórką dzieci – nie mogłabym się w to w pełni zaangażować.

Victoria podkreśliła też, że wciąż kocha dziewczyny – co zresztą widać w załączonych wyżej materiałach wideo – ale obecnie lubi śpiewać piosenki Spice Girls tylko na karaoke.

Spice Girls – powstanie serial dokumentalny

Wszystkie pięć członkiń zespołu pojawi się jednak w specjalnym serialu dokumentalnym, który powstaje pod przewodnictwem twórców „Ostatniego tańca” – dokumentalnej produkcji w odcinkach o karierze Micheala Jordana w Chicago Bulls. Jak podają dziennikarze portalu Birmingham Live, powołując się na wywiad Mel B dla australijskiej telewizji, w dokumencie wezmą udział wszystkie członkinie zespołu.

– Cały koncept serialu "Ostatni taniec" oraz sposób, w jaki został on nagrany są bardzo, bardzo, bardzo dobre. Cieszę się, że będziemy pracować z tą samą ekipą nad naszą historią.

Czytaj także:  "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

RadioZET.pl/EW.com/Page Six/BirminghamMail.co.uk/Instagram

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET