Obserwuj w Google News

Nick Cave and The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

1 min. czytania
25.05.2021 11:52
Zareaguj Reakcja

Nick Cave and The Bad Seeds pojawi się w 2022 roku na dwóch koncertach w Polsce! Muzycy zagrają dla polskiej publiczności w Trójmieście oraz Gliwicach.

Nick Cave & The Bad Seeds
fot. Jacek Piski/REPORTER/East News

Nick Cave and The Bad Seeds wracają do Polski na dwa koncerty. Muzycy w 2019 roku wydali album "Ghosteen", który uzyskał bardzo dobre recenzje krytyków oraz spodobał się fanom formacji. Artyści wkrótce ruszą w trasę koncertową promującą krążek, która musiała zostać przełożona z powodu pandemii koronawirusa.

Nick Cave and The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce [MIEJSCE, DATA]

W ramach promocji ostatniego albumu zespół ogłosił dwa koncerty w Polsce. Nick Cave and The Bad Seeds zagrają latem w Arenie Gliwice oraz w trójmiejskiej Ergo Arenie. Występ w Gdańsku/Sopocie odbędzie się 8 sierpnia 2022 roku, w Gliwicach muzycy pojawią się dzień wcześniej.

Redakcja poleca

Muzycy rozpoczną obszerną trasę 4 czerwca w Hiszpanii, koncerty zakończą się 12 sierpnia występem w miejscowości Gothenburg w Szwecji.

Nick Cave and The Bad Seeds w Polsce. Bilety

Bilety na koncerty będzie można kupić za pośrednictwem Alet Art oraz platformy Ebilet. Przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów organizatora AlterArt rozpocznie się 27 maja 2021 o 10:00 Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 28 maja 2021 o 10:00.

Oglądaj