Obserwuj w Google News

Justin Bieber znowu odwołuje koncerty i nie zagra w Polsce. Co z biletami?

1 min. czytania
07.10.2022 08:59
Zareaguj Reakcja

Justin Bieber odwołał pozostałe koncerty zaplanowane w ramach trasy "Justice World Tour". Jeden z nich miał odbyć się w Krakowie. Co z biletami?

Justin Bieber
fot. Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Justin Bieber ku rozpaczy fanów, znowu przekłada swoją trasę koncertową. Gwiazdor nie wystąpi w najbliższym czasie również w Polsce. Miał zagrać dla polskiej publiczności już w marcu przyszłego roku.

Justin Bieber znowu odwołuje koncerty. Nie zagra w Polsce

"Justice World Tour", trasa promująca ostatnie wydawnictwo Biebera, została zaplanowana na 2020 roku. Z powodu pandemii koncerty nie doszły do skutku. W lutym dwa lata później wokalista wyruszył na koncerty, aby zagrać dla fanów wyczekujących go na trzech kontynentach.

Redakcja poleca

Na początku września artysta zapowiedział przerwę od koncertów. Kilka dni później odwołał 12 koncertów. Wówczas organizatorzy polskiego występu Biebera podkreślali, że wśród odwołanych wydarzeń nie znalazł się polski koncert.

Trasa "Justice World Tour" przełożona. Co z biletami na koncert w Polsce?

Do czasu. Justin Bieber ogłosił właśnie, że nie zagra kolejnych koncertów. Cała trasa artysty została odwołana. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenia odbędą się w późniejszych terminach. Niestety żadne konkretne daty nie są jeszcze znane.

Jak informuje w oświadczeniu Prestige MJM, organizatorzy koncertu Biebera w Polsce:

Justin chce wrócić do koncertowania, ale na razie nie podał nowych dat swoich występów. Jak tylko je poznamy, przekażemy informację najszybciej, jak to będzie możliwe.

Dotychczas zakupione bilety na koncert, zachowują ważność.

RadioZET.pl/Prestige MJM