Obserwuj w Google News

Jack White oświadczył się i wziął ślub na własnym koncercie. Jest nagranie

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
11.04.2022 13:33
Zareaguj Reakcja

Jack White zaskoczył fanów. Muzyk oświadczył się i wziął ślub na własnym koncercie. Nagrania z wyjątkowego wydarzenia trafiły do sieci.

Jack White
fot. TMZ/YouTube/shutterstock.com

Jack White znany z formacji The White Stripes ma ostatnio bardzo intensywny czas. 8 kwietnia muzyk wydał swój czwarty album studyjny "Fear of the Dawn". Artysta zrealizował materiał w swoim studiu Third Man Studio, jednak to nie jest jego ostatnie muzyczne słowo w tym roku.

Jack White oświadczył się i wziął ślub na własnym koncercie

White zapowidział, że w 2022 roku wyda dwa albumy. Folkowy "Entering Heaven Alive" zaplanowano na 22 lipca. Również w życiu prywatnym artysty nie zabrakło przełomów.

Redakcja poleca

Muzyk rozpoczął trasę koncertową promującą nowy krążek od rodzinnego Detroit. Fani, którzy uczestniczyli w koncercie w Masonic Temple Theatre, zapamiętają ten występ na długo.

5 największych koncertów wszech czasów. Do kogo należy rekord? [ZDJĘCIA]

Jack White wziął ślub z Olivią Jean na swoim koncercie w Detroit

Jack White w trakcie koncertu zaprosił na scenę Olivię Jean, którą przedstawił, jako swoją dziewczynę. Wokalistka tego dnia otwierała jego występ, a gdy ponownie pojawiła się na scenie, zaśpiewała w chórkach w utworze "Hotel Yorba".

Kiedy w tekście piosenki padł wers "Let's get married/Pobierzmy się", zespół powoli przestał grać, a Jack White oświadczył się ukochanej

Wzruszona wokalistka przyjęła oświadczyny i już jako narzeczona White'a dokończyła występ z przyszłym mężem. Jednak wkrótce okazało się, że to nie koniec emocji.

Podczas bisów na scenie znalazł się przyjaciel White'a oraz jego mama. Ben Swank, który jest jednocześnie współzałożycielem Third Man Records udzielił Jackowi i Olivii ślubu. Wkrótce na scenę dotarł także ojciec Jean, świadkami podczas nietypowej ceremonii zostali muzycy zakochanej pary.

W sieci pojawiły się nagrania z wyjątkowego koncertu Jacka White'a. Możecie zobaczyć je poniżej:

Oglądaj

Oglądaj