Obserwuj w Google News

Hot 16 Challenge 2: Dawid Podsiadło podziękował lekarzom i pokazał swoje mieszkanie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
07.05.2020 09:59
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło dołączył do Hot 16 Challenge 2, który wspiera walkę z koronawirusem. Akcja polskich raperów podbija internet i bierze w niej udział coraz więcej artystów. Dawid Podsiadło nagrał w mieszkaniu krótki utwór, w którym m.in. wyraził podziw dla lekarzy i pracowników medycznych walczących z pandemią.

Hot 16 Challenge 2 Dawid Podsiadło podziękował lekarzom i pokazał swoje mieszkanie wideo
fot. Youtube

Dawid Podsiadło to kolejny polski artysta, który przyjął zaproszenie do Hot 16 Challenge 2. Akcja staje się coraz popularniejsza, a udział w niej deklarują już nie tylko raperzy.

Hot 16 Challenge 2 nie jest jedynie muzyczną inicjatywą łączącą polskich artystów. Głównym celem jest walka z koronawirusem oraz zbiórka pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge.

Paweł Domagała w #Hot16Challenge2. Internauci zachwyceni: "To jest fenomenalne" [WIDEO]

Dawid Podsiadło w Hot 16 Challenge 2. Zaśpiewał ze swojego mieszkania

Dawid Podsiadło wziął udział w Hot 16 Challenge 2, do którego zaprosili go Taco Hemingway i Quebonafide. Autor przeboju „Małomiasteczkowy” nagrał 16 wersów. W krótkim utworze nawiązał do wcześniejszego występu Taconafide, klocków Lego, ale także postanowił podziękować medykom walczącym z pandemią koronawirusa.

Chciałbym zaznaczyć, że podziwiam lekarzy, wszystkie medyczne siły stojące na straży, całe życie poświęcone nauce, teraz pierwsza linia frontu w walce — śpiewa Dawid Podsiadło.

Artysta nagrał filmik najprawdopodobniej w swoim mieszkaniu. Internauci natychmiast zauważyli, że Dawid Podsiadło musi być wielkim fanem kreskówek. W pokoju nie brakuje figurek, m.in. Pikachu z gry i bajki „Pokemon”. Na kominku stoi także obraz z Elvisem Presleyem.

Dawid Podsiadło postanowił nominować innych polskich artystów do Hot 16 Challenge 2. Zaprosił do udziału Monikę Brodkę, Darię Zawiałow, Meek Oh Why'a i Michała Kempę.

RadioZET.pl/PK