Obserwuj w Google News

Bryska zaprasza do swojej "ciemności". Debiutancka płyta młodej gwiazdy już jest! [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.04.2022 15:09
Zareaguj Reakcja

Bryska, znana z hitów "lato (pocałuj mnie) i "odbicie", wydała debiutancki album. Wschodząca gwiazda polskiej muzyki zaprezentowała płytę "moja ciemność". Na krążku znalazł się także najnowszy przebój artystki, czyli utwór "mam kogoś lepszego".

Bryska
fot. mat. prasowe

Bryska uznawana jest za jedno z największych popowych objawień ostatnich miesięcy. 22-letnia piosenkarka, która niedawno została nominowana do Fryderyków 2022, zdobywa coraz więcej fanów, a jej utwory radzą sobie świetnie zarówno w internecie, jak i na listach przebojów. Podbiła już serca słuchaczy utworami "lato (pocałuj mnie)" i "odbicie", a teraz zachwyca słuchaczy piosenką "mam kogoś lepszego".

Wokalistka stawia kolejny krok w karierze i prezentuje swoją pierwszą płytę. Debiutancki album Bryskiej moja ciemność" jest już dostępny.

Bryska w rozmowie z Radiem ZET. To właśnie ona podbije polską scenę pop? [WIDEO]

Bryska wydała debiutancki album "moja ciemność"

Bryska zaprezentowała płytę "moja ciemność", która ukazała się fizycznie aż w trzech formatach – w wersji podstawowej (15 utworów, w tym „odbicie (Mark Neve Remix)” i single „na legalu”, „Antarktyda”, „jagodowe oczy” i „Burn This Love”), deluxe z dwiema płytami (26 utworów) i winylu (14 utworów).

Wraz z premierą albumu Bryska przygotowała niespodziankę dla fanów. Wokalistka opublikowała oficjalne teledyski do wszystkich utworów z "mojej ciemności".

Poznajcie „ciemność”. Fajna z niej laska – napisała artystka tuż przed premierą płyty.

Tracklista standardowej wersji płyty:

 1. ciemność
 2. odbicie (Mark Neve Remix)
 3. bajek deszcz
 4. na legalu
 5. kręgi w zbożu
 6. mam kogoś lepszego (Skytech Remix)
 7. Antarktyda (prod. sedguy)
 8. Burn This Love (bryska x HAUZ)
 9. Narkotyk (Jordan Banks Remix)
 10. jagodowe oczy
 11. drama (MANDEE Remix)
 12. guma balonowa
 13. ABC
Redakcja poleca

Bryska w "ZET Akustycznie". Koncert dla słuchaczy Radia ZET [WIDEO]

W marcu Bryska wzięła udział w "ZET Akustycznie". Piosenkarka specjalnie dla naszych słuchaczy zaśpiewała swoje utwory "lato (pocałuj mnie)", "odbicie" i "Antarktyda" w zupełnie nowych aranżacjach. Zaprezentowała również cover przeboju Lany Del Rey "Summertime Sadness".

Podczas jednej ze swoich wizyt w Radiu ZET Bryska opowiedziała o swoich inspiracjach. Zdradziła też, kim tak naprawdę jest i co jej w duszy gra.

– Bryska to osoba bardzo wrażliwa, która stara się przekazywać ludziom swoje przemyślenia i robi to przez muzykę. (…) Bardzo lubię czerpać z różnych gatunków muzycznych. Lubię "wpychać" te różne gatunki w swoje utwory. Słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho. Głównie jest to pop. Dark pop w stylu Billie Eilish. Słucham też rapu i rocka. Lubię starą muzykę – powiedziała w Radiu ZET.

RadioZET.pl/mat.prasowe