Obserwuj w Google News

„Spider-Man 3” – nowe informacje o sequelu przygód Człowieka Pająka. Poznalismy tytuł?

2 min. czytania
24.02.2021 16:45
Zareaguj Reakcja

„Spider-Man 3” to film wieńczący trylogię Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe. Do premiery dzieła zostało jeszcze dużo czasu, ale Marvel już rozpoczął kamapnię promocyjną, wrzucając do sieci trzy fotografie oraz trzy zaskakujące propozycje tytułów. Co już wiadomo o produkcji z Tomem Hollandem?

Spider-Man: Far From Home - kadr z filmu
fot. JoJo Whilden/Everett Collection/East News

„Spider-Man 3” ma trafić na ekrany kin dopiero pod koniec 2022 roku, ale już teraz dostaliśmy serię nowych informacji o filmie, wieńczącym przygodę Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe. czego dowiedzieliśmy się z nowych, enigmatycznych zdjęć?

„Spider-Man 3” – gwiazdy żartują z tytułu

Dwa dotychczasowe filmy ze Spider-Manem posiadały w swoim tytule słowo „Home”, czyli „Dom”. „Homecomig” i „Daleko od domu” (org. „Far From Home”) w ciekawy sposób ogrywały tematykę omawianą w filmach. „Homecoming” dotyczyło licealnego balu, zaś „Daleko od domu” wskazywało, że akcja rozgrywać się będzie z dala od Nowego Jorku. Tym razem gwiazdy podały trzy różne propozycje nowych tytułów.

„Spider-Man: Phone Home”, czyli „Spider-Man Dzwoni Do Domu”, co stanowi zresztą piękne nawiązanie do słynnego filmu science-fiction „E.T”. Tytuł ten pojawił się w poście Toma Hollanda, odtwórcy roli Spider-Mana.

Tytułowi towarzyszy zdjęcie, przedstawiające trójkę bohaterów w pewnym pomieszczeniu. Uważni fani dostrzegli już na zdjęciu fragment charakterystycznej podłogi, mówiąc, że miejsce to musi stanowić siedzibę Doktora Strange’a w Nowym Jorku.

Drugim tytułem, proponowanym przez aktorów jest: „Spider-Man: Home Wrecker”, czyli „Spider-Man: Rozbijacz Domów”. Temu tytułowi towarzyszy fotografia, przedstawiająca bohaterów, wchodzących do jakiejś piwnicy.

Trzecią propozycję rzuciła Zendaya, która zaprezentowała tytuł „Spider-Man: Home Slice”, co można przetłumaczyć jako „Spider-Man: Kawałek Domu”, przy czym jest to dość wolna interpretacja tego sfomułowania. Urban Dictionary podpowiada zaś, że „Home Slice” to też  inna wersja określenia na „homie”, czyli przyjaciela, „zioma”.

Temu tytułowi towarzyszy zaś fotografia, przedstawiająca trójkę głównych bohaterów przed komputerem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

[AKTUALIZACJA]

W godzinach po południowych pojawił się materiał wideo, który zdradził finalny tytuł najnowszego filmu o przygodach Człowieka-Pająka. Humorystyczne wideo prezentuje się następujaco:

„Spider-Man: No Way Home” – kiedy premiera?

Trzeci film o przygodach Spider-Mana ma trafić na ekrany kin 17 grudnia 2021 roku. Reżyserem ponownie został John Watts, a w obsadzie, oprócz Toma Hollanda, Zendayi i Jacoba Batalona, mamy zobaczyć także Benedicta Cumberbatach (Doktor Strange), czy Jamiego Foxxa (Elektro, z filmu „Niesamowity Spider-Man 2”). Szczegóły fabuły skrywane są na razie w wielkiej tajemnicy, ale pojawienie się Foxxa sugeruje, że film może wejść mocniej w koncepcję multiwersum, sugerowaną już w 2. odsłonie cyklu. Jak będzie jednak naprawdę, przekonamy się w kolejnych miesiącach, gdy światło dzienne ujrzą nowe materiały promocyjne.

Czytaj także:  Emma Stone - najlepsze filmy z udziałem aktorki [LISTA TOP 5]