Obserwuj w Google News

Oscary 2022: Liza Minnelli pojawiła się na gali. Wygląda na bardzo chorą

Roksana Orlicka
2 min. czytania
28.03.2022 09:52
Zareaguj Reakcja

Oscary 2022 zostały przyznane. 94. gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nie obyła się bez gości specjalnych. Nagrodę dla "najlepszego filmu" wręczyły Lady Gaga i Liza Minnelli. Widzowie są zaniepokojeni stanem 76-letniej ikony kina.

Lady Gaga i Liza Minnelli
fot. Robyn Beck/AFP/East News

Oscary 2022: Liza Minnelli pojawiła się na 94. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Legendarna aktorka towarzyszyła Lady Gadze, z którą odczytała zwycięzcę w kategorii "najlepszy film". Stan zdrowia Minnelli zaniepokoił widzów.

Zobacz także:  Oscary 2022: przełomowa wygrana filmu "CODA". To ważny moment w historii kina

Oscary 2022: Liza Minnelli pojawiła się na gali. Wygląda na bardzo chorą

Oscary 2022 zostały przyznane. 94. gala rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej była świetną okazją do tego, by zobaczyć też dawno niewidziane twarze. Podczas wydarzenia pojawiły się takie osobistości jak John Travolta, Al Pacino, Francis Ford Coppola czy Liza Minnelli. Widzowie zwrócili uwagę na stan zdrowia 76-letniej aktorki.

Redakcja poleca

Liza Minnelli jest legendą amerykańskiego kina. Aktorka urodziła się w aktorskiej rodzinie - jest córką Judy Garland i Vincente'a Minnelli. Na ekranie zadebiutowała w wieku trzech lat. Wystąpiła w kultowych filmach - "Kabarecie", "Bezpłodnej kukułce" czy "Gliniarzu do wynajęcia". Od jakiegoś czasu Minnelli nie pokazywała się publicznie. 

Aktorka towarzyszyła Lady Gadze. Wyglądała na kruchą i schorowaną. Gaga pomagała Minnelli odnaleźć się na scenie i ułożyć przygotowane kartki z przemówieniem. 76-letnia aktorka nie traciła jednak humoru. Warto wspomnieć, że Liza Minnelli obchodzi w tym roku 50. rocznicę premiery filmu "Kabaret", który przyniósł jej jedynego Oscara w jej karierze w 1973 roku.

Zobacz także:  Wyniki Oscarów 2022. "Diuna" miażdży konkurencję i zgarnia 6 statuetek [LISTA ZWYCIĘZCÓW]

RadioZET.pl

Aktorzy, którzy zdobyli najwięcej Oscarów w historii prestiżowej nagrody [GALERIA]