Obserwuj w Google News

"Nie patrz w górę”: Jennifer Lawrence z mniejszymi zarobkami niż Leonardo DiCaprio

2 min. czytania
26.11.2021 15:36

"Nie patrz w górę" to zapowiadany film Netflixa, w którym zobaczymy plejadę gwiazd. Okazuje się, że Jennifer Lawrence została słabiej wynagrodzona niż jej kolega z planu, Leonardo DiCaprio. Aktorka zabrała głos.

Nie patrz w górę
fot. Niko Tavernise/Netflix

"Nie patrz w górę”: Jennifer Lawrence z mniejszymi zarobkami niż Leonardo DiCaprio. Film Netflixa zadebiutuje na platformie jeszcze w tym roku. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier grudnia. Jennifer Lawrence, która wciela się w jedną z głównych ról, opowiedziała w prasie o swoich zarobkach. Co się wydarzyło?

Zobacz także: Netflix podaje nowości na grudzień 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

"Nie patrz w górę”: Jennifer Lawrence z mniejszymi zarobkami niż Leonardo DiCaprio

Film "Nie patrz w górę" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku.W produkcji, która trafi na Netflix, będzie można zobaczyć plejadę gwiazd. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio, a będzie im towarzyszyć plejada gwiazd. Reżyserem jest Adam McKay ("Big Short" oraz "Sukcesja").

Redakcja poleca

"Nie patrz w górę" opowiada historię astronomki (w tej roli Lawrence), która odkryła, że w kierunku Ziemi zbliża się zagrażającą kometa. Jej profesor (w tej roli DiCaprio) pomaga jej ostrzec ludzkość przed niebezpieczeństwem. 31-letnia aktorka postanowiła opowiedzieć w "Vanity Fair", że Adam McKay tworzył ten film z myślą o niej. Lawrence miała dostać pierwszą wersję scenariusza. Ona i DiCaprio mieli otrzymać najwyższe wynagrodzenia. Po czasie okazało się, że Jennifer Lawrence zarobiła 25 milionów dolarów, czyli o pięć milionów mniej od kolegi.

Jak się okazje, Jennifer Lawrence rozumie tę sytuację i nie zamierza narzekać na swój los.

Dzięki Leonardo ten film zarobi więcej pieniędzy. Jestem naprawdę zadowolona z mojej umowy. Zauważyłam, moje koleżanki pewnie też, że pytanie o równą płacę jest bardzo niekomfortowe. Jeśli krytykujesz coś, co wydaje się niesprawiedliwe, słyszysz, że wcale nie chodzi o nierówne traktowanie ze względu na płeć, ale tak naprawdę nie mówią ci, o co chodzi. - Jennifer Lawrence w "Vanity Fair"

"Nie patrz w górę": kiedy premiera na Netflix?

Film "Nie patrz w górę" trafi na Netflix już 24 grudnia 2021 roku. W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio,  Meryl Streep, Cate Blanchett, Timothée Chalamet czy Ariana Grande. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

Zobacz także:  Netflix wydaje miliardy studio od efektów specjalnych, które stworzyło świat "Gry o tron"

RadioZET.pl/VanityFair

Netflix: Najważniejsze filmowe premiery jesień-zima 2021 [ZDJĘCIA, DATY, OPISY]