Obserwuj w Google News

„M jak Miłość” odcinek 1434: Andrzej i Bartek będą chronić Annę. Co wydarzy się w 1434. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.03.2019 15:12

W 1434. odcinku „M jak Miłość” Anka, za namową Adama, postanowi ukryć się na jakiś czas poza Warszawą. O życie bohaterki zadbają Andrzej i Bartek. W pewnym momencie zauważą podejrzanego mężczyznę.

„M jak Miłość” odcinek 1434: Andrzej i Bartek będą chronić Annę. Co wydarzy się w 1434. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

W 1434. odcinku „M jak Miłość” będziemy mogli śledzić kolejną odsłonę dramatycznego wątku dotyczącego Anki (Weronika Rosati). Bohaterka cudem uniknęła śmierci, gdy została potrącona przez samochód. Tylko szybkiej interwencji Magdy (Anna Mucha), która udzieliła jej pierwszej pomocy i wezwała karetkę, zawdzięcza życie. Upozorowany wypadek w rzeczywistości był zamachem na Ankę, co szybko odkryją policjanci. Z tego powodu Adam (Jacek Kopczyński) poradził jej, by na jakiś czas zniknęła z Warszawy i ukryła się w Grabinie. Bohaterka zgodzi się również na współpracę z prokuraturą, by uniknąć kary za kradzież i paserstwo dzieł sztuki.

„M jak Miłość” odcinek 1434.: Anka ukrywa się w Grabinie

Adam osobiście odwiezie ją do Grabiny, a do jej ochrony oddeleguje Andrzeja (Tomasz Oświęcimski) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Panowie wykonają powierzone im zadanie wzorowo. Gdy tylko zauważą krążącego wokół domu tajemniczego mężczyznę, bez wahania postanowią załatwić sprawę. Na życie Anny nadal czyha były wspólnik, który obawia się pogrążenia przez zeznania Anki. Kobieta zrozumie, że może liczyć na przyjaciół.

M jak Miłość
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

QUIZ: Kto jest kim? Rozpoznaj bohaterów "M jak Miłość"

„M jak Miłość” odcinek 1434. Bartek sprowadzi Jakubczyka

Z kolei Ula (Iga Kreft) tuż przed ślubem wścieknie się na Bartka, ponieważ ten sprowadzi do siedliska Jakubczyka (Michał Breitnwald). Ojciec przyszłej panny młodej nadal jest alkoholikiem i złodziejem, a córka nie chce go znać. Co więcej, również teraz zachowa się podle, kradnąc ze stołu kopertę z pieniędzmi pozostawioną przez Marzenę. Wywoła to między narzeczonymi awanturę.

Czu uda się załagodzić sytuację, a Anka wreszcie poczuje się bezpieczna? 1434. odcinek „M jak Miłość” zostanie wyemitowany we wtorek, 2 kwietnia, o godzinie 20:55, na antenie TVP2.

 

RazdioZET.pl/se.pl/MF